Sezona na Lipně nekončí ani na podzim

Podrobnosti

Ani fakt, že začal podzim, nemění nic na tom, že na Lipně to žije. Najdete celou řadu možností, jak trávit volný čas s rodinou či přáteli na tomto nádherném místě. Navíc poté, co bouřlivá letní sezona skončila, zajistit si ubytování na Lipně už není tak obtížné.

Šumavské lesy plné hub

Pro milovníky houbaření je Lipno na podzim ideální. Čekají na něj šumavské lesy plné hub. Na houby lze vyrazit například na kole, vedou zde kilometry cyklostezek okolo celé nádrže.

Lipno je bohaté na zážitky, akce a nejrůznější atrakce . I na podzim si lze zapůjčit elektročlun nebo se projet na plachetnici přes celé jezero . Ubytovat se můžete velmi výhodně, například v hotelu Lipno. Co takhle večerní romantika na Lipně? Není nic lepšího, než se dívat na podzimní západ slunce ze člunu či lodě. K tomu chutnou večeři a další zážitek je jen a jen váš.

Sezona na Lipně nekončí

Ba právě naopak, můžete si vyrazit na výlety, strávit den v Korunách stromů, aquaparku. Pro milovníky adrenalinu jsou zde jízdy na koloběžce, výlety lanovkou anebo jízda na kolečkových bruslích.

V okolí Lipna je celá řada hradů, zámků, kostelů i klášterů, které můžete i v tomto období navštívit. Pestrobarevný podzim dělá s přírodou divy. Podzimní dovolená na Lipně vám umožní načerpat novou energii.

Ski areál Lipno je ideálním místem pro sportovní nadšence . Je zde bobová dráha, v zimě sjezdovky. Areál je využíván celoročně, aby si každý návštěvník našel na Lipně to své.

Podzimní Lipno je pestré, barevné, navíc s výhodnými cenami. Nemusíte se bát, že byste nesehnali ubytování nebo že by bylo předražené – výhodné ubytování v Lipně je právě díky podzimní sezoně.

   
   
   
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Levné ubytování Praha

Levná ubytovna a penzion Praha. Ubytování od 130 Kč

Azyl pro Milence Praha

Luxusní azyl pro milence v centru Prahy 8.

Dárek pro Inženýra

Linux tričko, nerd tričko, cool tričko, IT tričko, Geek tričko.

Webové stránky Beroun

Výroba kvalitních web stránek u Berouna.