7 items tagged "fény na vlasy"

Výsledky 1 - 7 z 7

Vysoušení u fénů ustupuje do pozadí, důležité jsou stylingové vlastnosti

Vysoušeče vlasů už dávno nejsou jen nástroje, které nám vysuší vlasy. Moderní fény na vlasy dokážou mnohem více a kvůli vysoušení už je ani tak moc nepoužíváme. Čím dál tím více se fény používají jako stylingový nástroj.
Představte si, že jdete koupit fén na vlasy. Co vás bude zajímat? Za jak dlouho vám s ním uschnout vlasy? Asi ne. Spíše se budete zamýšlet nad tím, jestli má nějaké nástavce, jestli pomůže s krepatěním a tak dále. A proč? Protože s ním chcete vytvořit všechny ty bezvadné účesy. Současné fény dokážou zkrotit krepatící se vlasy, vypořádají se s paradoxem představující vlhkost ve vlasech a umožní vám profesionální úpravu vlasů.
Fény mají celou řadu funkcí a vyhovují tak různým typům vlasů. Jsou konstruovány tak, aby pracovaly v souladu se strukturou vlasů a ne proti ní. Ať už máte vlasy rovné, krátké, dlouhé, barvené nebo vlnité, tak moderní a kvalitní fén na vlasy by si s nimi měl poradit. Raději se ale podívejme na top vlastnosti fénů.

6 chyb, kterých se dopouštíte při fénování vlasů

Znáte ten bezvadný pocit, když zrovna opouštíte kadeřnictví. Vaše vlasy jsou jak vyměněné. Celou dobu jste pozorně sledovaly co se s vašimi vlasy děje, ale když to pak vyzkoušíte doma, efekt není zdaleka takový. Proč? Co děláte špatně? Pojďme se podívat na nejčastější chyby, kterých se při fénování většina z vás asi dopouští.

Vlasy nechráníte před teplem

Ignorace tepelné ochrany je pro vaše vlasy obrovskou zátěží. Přitom je tak snadné toto pravidlo dodržovat. Pokaždé než na své vlasy spustíte proud horkého vzduchu, tak na ně naneste ochranný přípravek, abyste zabránili poškození.

Fénujte vlnité vlasy jako profesionál – 4. část

Vlnité nebo kudrnaté vlasy často představují pro jejich majitelky řadu trápení. Obdivované vlny bývají totiž velmi neukázněné a jakákoli práce s nimi je občas opravdovou výzvou. Pokud je chceme vysušit fénem, jsou naším cílem vlasy příjemné na dotyk a dobře tvarované vlny.

Co budete potřebovat?

Fén na vlasy snad ani zmiňovat není třeba. Důležitá je ale jeho výbava a příslušenství. Zejména pro vlnité vlasy, je vhodné vlastnit jeden z profesionálních fénů na vlasy, který má nastavitelnou teplotu a různé příslušenství. Vlnité vlasy jsou na teplotu háklivější než jiné typy vlasů. Jako nástavec je nutný difuzér, pomocí něho se vlny tvarují. Dále jsou třeba přípravky pro vlnité vlasy, které jim zpravidla dodávají potřebnou vlhkost.

Fénujte jemné vlasy jako profesionál – 3. Část

Jemné vlasy jsou často skutečným oříškem, když přijde na jejich styling. Velmi těžko drží tvar a mohou vypadat splihle. Fén na vlasy a trocha zručnosti vám může pomoci dosáhnout skvělých výsledků třeba každé ráno.

Co budete potřebovat?

Fén na vlasy s nastavitelnou teplotou a rychlostí a s vyměnitelnými nástavci. Ideální jsou profesionální fény na vlasy, které jsou díky použitým materiálům a technologiím mistry ve svém oboru. Jako nástavec budete potřebovat trysku, která žene proud vzduchu do jednoho místa.
Kulatý keramický kartáč, protože keramika lépe udržuje teplo. Vhodnější je s větším průměrem.
Šampon a kondicionér pro umytí vlasů před stylingem. Použít můžete přípravky, které máte doma nebo pro zvýraznění objemu speciální šampon pro objem vlasů.
Stylingové přípravky. Tužící pěna na vlasy – spíše s vyšším fixačním účinkem, záleží na typu vašich vlasů. Lak na vlasy.

Fénujte krátké vlasy jako profesionál

fénVytvořte si doma účes, který je nadýchaný a vydrží. Tentokrát se podíváme na krátké vlasy. Fénujte je jako profesionál s jednoduchými tipy.

Co budete potřebovat?

Základem je samozřejmě kvalitní fén na vlasy. Ideálně s nastavitelnou teplotou a rychlostí. Kulatý kartáč nejlépe s větším průměrem a z keramiky. Dále jsou třeba stylingové přípravky jako gel na vlasy, stylingový krém a lak na vlasy. Tužící síla je na vás a na typu vašich vlasů. Pro maximální objem je vhodné používat i šampon a kondicionér pro objem vlasů.

Fénujte dlouhé vlasy jako profík!

vlasyUdělejte si doma foukanou jako ze salonu. Fén na vlasy je pro úpravu dlouhých, krátkých i vlnitých vlasů učiněný zázrak. Když ovšem víte jak na to. Teď se podíváme na to, jak vyfoukat dokonale rovný, hladký a nadýchaný účes u dlouhých vlasů.

Co budete potřebovat?

Naprosto nejnutnější věc je fén na vlasy samozřejmě. Ideálně takový, který vlasy neelektrizuje a jde nastavit na různé teploty. Potřebovat budete také úzký nástavec. Z vlasových prostředků pak budete potřebovat vlasové uhlazující sérum a stylingové přípravky. Před samotným fénováním je třeba vlasy umýt šamponem a použít kondicionér. Na závěr můžete použít lak na vlasy.

Každodenní péče o krásné vlasy

účesVlasy jsou naší vizitkou a vypovídají o nás mnoho, aniž bychom si to vždy uvědomovali. Hebké, lesklé a pružné vlasy přispívají k tomu, že vypadáme mladě, ubírají nám na věku a dodávají nám svěží a energický výraz. Mastné a neupravené vlasy nás zase naopak dělají staršími a na kráse nám také nepřidají.
Péče o vlasy není složitá a nemusí být ani komplikovaná a nákladná. Náležitá péče o vlasy zahrnuje ucelený postup, při kterém na sebe jednotlivé kroky navazují, a které přitom nevyžadují, abychom zásadním způsobem měnili naše zvyklosti. Tento celostní přístup považuje péči o vlasy za komplexnější než je pouhé mytí vlasů.

Celostní medicína je založena na principu propojenosti lidského organizmu a vzájemného ovlivňování jednotlivých orgánů. Je si vědoma toho, že psychický stav a způsob myšlení člověka ovlivňuje jeho fyzické zdraví a výkonnost. Pokud jde péči o vlasy, pak to znamená, že důležitá je nejen regenerace vlasů a podpora zdravé pokožky hlavy, ale i náš celkový zdravotní stav a naše psychické rozpoložení.

EasyTagCloud v2.4 Free
   
   
   
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Levné ubytování Praha

Levná ubytovna a penzion Praha. Ubytování od 130 Kč

Azyl pro Milence Praha

Luxusní azyl pro milence v centru Prahy 8.

Dárek pro Inženýra

Linux tričko, nerd tričko, cool tričko, IT tričko, Geek tričko.

Webové stránky Beroun

Výroba kvalitních web stránek u Berouna.