Proč si pořídit venkovní rolety či venkovní žaluzie?

Podrobnosti

Stále více do běžného života lidí vstupují venkovní žaluzie nebo rolety. Jaké jsou mezi nimi rozdíly? A jaké jsou jejich výhody?

Proč vůbec pořizovat venkovní žaluzie nebo rolety? Příkladů je hned několik. Venkovní stínicí technika ušetří nemalé finanční prostředky v oblasti úspory energie, barva lamely taktéž vliv na energie. Regulovat venkovní světlo, dopřát si příjemné klima dle požadavků, ochránit své soukromí před cizím zrakem nebo dodat domu nadčasový design, to vše umožňuje venkovní stínicí technika.

Venkovní roleta může být vybavena motorickým řízením a také povětrnostním čidlem a skvěle funguje zejména jako tepelná izolace. V letních dnech, lze nastavit požadavek, že se rolety mají automaticky stáhnout, pokud bude slunce svítit příliš, aby tak ochránily interiér domu před horkem. Kdežto v zimním období se budou rolety samy vytahovat, aby byl dům vyhřátý.

Venkovní žaluzie umožní jejich vlastníkům velmi intensivně upravovat světelné podmínky pomocí nastavování úhlu lamel. I žaluzie umístěné venku mají motor, který usnadňuje jejich ovládání pomocí malého ovladače. I žaluzie lze nastavit na automatické chránění interiéru v případě přílišného tepla či zimy, jako u rolet.

   
   
   
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Levné ubytování Praha

Levná ubytovna a penzion Praha. Ubytování od 130 Kč

Azyl pro Milence Praha

Luxusní azyl pro milence v centru Prahy 8.

Dárek pro Inženýra

Linux tričko, nerd tričko, cool tričko, IT tričko, Geek tričko.

Webové stránky Beroun

Výroba kvalitních web stránek u Berouna.