Kouzla Lásky

Podrobnosti

láskaJaké kouzlo lásky nejvhodněji zvolit ve své situaci? Můžu mít milostných kouzel i více? Kouzlo lásky je nejlépe vybrat dle momentální potřeby. Uvědomit si co konkrétně od vztahu očekáváte a dle svých požadavků si vybrat nejvhodnějí kouzlo. V případě potřeby lze zvolit více milostných kouzel najednou např. vztahové kouzlo kouzelné srdce s kouzlem věrnosti a vášně.

KOUZLA LÁSKY

Jaké jsou druhy milostných kouzel? Do kouzel lásky patří vztahová (milostná) kouzla, která mají roznítit vášeň,  touhu a zesílit věrnost – dohromady. Nebo jsou jen „jednosměrná“ a to na roznícení vášně, touhy, zesílení věrnosti, odstranění soka ve vztahu, zlepšení komunikace aj. dle požadavku klienta, co konkrétně v partnerském vztahu potřebuje.

ROZDÍL MEZI MILOSTNÝM KOUZLEM VÁŠNĚ A TOUHY

Milostné kouzlo touhy se trochu podobá vášni. Ale jen trochu. Vášeň je žhavá  a kouzlo na ní působí rychle a bouřlivě. Ale vášeň vyprchá. Touha je jiná. Působí pomalu, obtiskne se do srdce i duše  a když je působnost kouzla dostatečně dlouhá, potom už touha natrvalo zůstává. Touha je předpokladem pro stálou a věrnou lásku.

www.tajnevedy.cz

   
   
   
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Levné ubytování Praha

Levná ubytovna a penzion Praha. Ubytování od 130 Kč

Azyl pro Milence Praha

Luxusní azyl pro milence v centru Prahy 8.

Dárek pro Inženýra

Linux tričko, nerd tričko, cool tričko, IT tričko, Geek tričko.

Webové stránky Beroun

Výroba kvalitních web stránek u Berouna.