Chcete lepší požitek ze sexu?

Podrobnosti

štastný párik

Znáte ten pocit, když se vám jeví jeden sex lepší než ten předtím a vždy je to jiné? A to se týká zejména orgasmu. Jednou vás jde roztrhnout od rozkoše a podruhé to sotva přijde s vypětím všech sil.

Všimli jste si (zejména muži), že orgasmus po delší pauze bývá intenzivnější? Je to i tím, že se vám v těle nasbírá více spermatu a čím více spermatu se z těla vypudí najednou, tím je orgasmus silnější. Nemluvě o tom, jak umí většina žen ocenit více ejakulátu. Větší dávka spermatu je jakési ocenění atraktivity a přitažlivosti partnerky. Je to prostě sexy, když chlap hodně stříká. Množství ejakulátu je ovlivněno i intenzitou vzrušení a délkou vzrušení. Dlouhé oddalování ejakulace je také dobrý způsob, jak zvýšit množství ejakulátu.

 

Rozhoduje strava

Největší vliv na množství spermatu má však vaše strava. Důležitý je zejména obsah zinku a jiných látek. Existuje přírodní výživový doplněk Maxatin, který dokáže zvýšit objem vašeho semene až 5-násobně. Užívají ho i pornoherci, aby mohli předvést lepší výkony při závěrečných scénách. Maxatin navíc zvyšuje touhu po sexu, zintenzivňuje erekci a orgasmy a zvyšuje sexuální výkon u mužů. Více se dočtete na stránkách www.plus4cm.com.

 

   
   
   
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Levné ubytování Praha

Levná ubytovna a penzion Praha. Ubytování od 130 Kč

Azyl pro Milence Praha

Luxusní azyl pro milence v centru Prahy 8.

Dárek pro Inženýra

Linux tričko, nerd tričko, cool tričko, IT tričko, Geek tričko.

Webové stránky Beroun

Výroba kvalitních web stránek u Berouna.