Greenhousing rozšiřuje zelené portfolio o servery Dell PowerEdge

Podrobnosti

greenhousingSpolečnost Greendata rozšiřuje své serverhostingové portfolio služeb o novinky zaměřené na malé a střední internetové projekty. Ke svým stávajícím hostingovým variantám firma přidává úsporný server značky Dell. I u nového portfolia platí, žekaždý server nejen šetří peníze, ale i pomáhá.  Společnost Greendata uvádí pod obchodní značkou Greenhousing na trh tyto produkty: Dedikovaný server 4XL - fyzický 2U Dell Power Edge Server o parametrech: CPU 2x Intel Xeon Quad Core L5420 (2.50 GHz, 1333 MHz, 12MB Cache, 50W), 2 x 1 TB HDD SATA (možno SAS), 8 GB ECC RAM (celkem 6 pozic), DRAC (Dell Remote Access Controller) a neomezené datové připojení 2 x 1 Gbps.

Cena pronájmu je 2490 Kč měsíčně. Managed server 4XL - vychází z HW dedikovaného serveru s tím rozdílem, že ve svém základu obsahuje zákaznickou podporu. Cena za měsíc provozu Managed serveru 4XL je 2890 Kč. Další balíčky HW a služeb jsou již volitelné. „Naše nová nabídka je ideální pro následnou virtualizaci, která umožňuje konsolidaci serverů a snižování nákladů potřebných na jejich provoz a údržbu, “ říká Zdeněk Maršál, obchodní ředitel společnosti Greendata, a dodává: „Firma provozující např. čtyři servery si tak může u nás pronajmout jeden a následně si na něm své servery provozovat virtuálně, čímž ušetří značné prostředky.“ Každý server pomůže Společnost Greendata tvoří fond odpovědnosti, do kterého každoročně putuje 10 % ze zisku firmy po zdanění na podporu zelených projektů.

O společnosti Greendata s. r. o.

Greendata s.r.o. je podnik, který se od roku 2010 pod obchodní značkou Greenhousing úzce specializuje v rámci trhu  internetových služeb na serverhosting a služby s tím související. K 1. července 2013 společnost obsluhovala internetové servery více než dvěma stovkám firemních zákazníků mezi které patří např. ĆSOB Penzijní společnost, Rádio 1, Nestlé nebo pivovar Svijany,  Greenhousing je navíc postaven na myšlence co největší ekologické odpovědnosti. Společnost nabízí své služby pod hlavičkou zeleného desatera a dále podporuje CSR projekty zaměřené na životní prostředí. Další informace o společnosti: www.greenhousing.cz.

   
   
   
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Levné ubytování Praha

Levná ubytovna a penzion Praha. Ubytování od 130 Kč

Azyl pro Milence Praha

Luxusní azyl pro milence v centru Prahy 8.

Dárek pro Inženýra

Linux tričko, nerd tričko, cool tričko, IT tričko, Geek tričko.

Webové stránky Beroun

Výroba kvalitních web stránek u Berouna.