Bezpečnostní agentura bude váš objekt hlídat za vás

Podrobnosti

Jste vlastníkem průmyslové stavby, podniku nebo podobného objektu, který v noci a přes víkendy nikdo nehlídá? Potom se jistě každou noc trnete hrůzou, zda se kolem vaší firmy nebo domu nedějí nějaké nekalosti. Pokud se poznáváte, vřele vám doporučujeme spolupráci s bezpečnostní agenturou. Ta bude objekt hlídat doslova ve dne v noci.

Firmy a průmyslové budovy stále častěji lákají zloděje, kteří vidí za vloupáním do takové budovy možnost lepšího zisku, než při vykrádání bytů a domů. Objekty jsou navíc často v noci opuštěné a nikdo je nehlídá. Hlavní lákadlo jsou potom firemní sídla na krajích měst či v průmyslové končině, kde se každý víkend zastaví život. Zaznamenáváno je mnoho a mnoho případů, kdy zloději způsobili majitelům firem škody přesahující miliony korun.

 

Zajistíte dveře, zloděj přijde oknem

Zloději vědí, kam jít. Nejčastěji se soustředí na trezory a drahé technologické vybavení kanceláří. Spoustu věcí odnesou, ale při vloupání také mnoho vybavení poškodí. Známý je červnový případ z Prostějova, kdy jeden lupič napáchal škody přes 1,3 milionu.

Podle policejních statistik dochází se lupiči dostanou dovnitř nejvíce okny a dveřmi. K vloupání také dochází například přes garáže a sklepy. Na první pohled nezabezpečený objekt láká zloděje nejvíc. Spoustu jich odradí například už mříže na oknech či kamerové systémy. Vhodné jsou také kvalitní bezpečnostní vstupy, jejichž odemknutí málem nezvládne ani profesionální zámečník.

Svěřte svůj objekt bezpečnostní agentuře

Ochrana majetku i lidí je hlavní náplní práce profesionální bezpečnostní agentury. Ještě než jakoukoliv agenturu vyberete, informujte se detailně o jejích současných i minulých klientech a nebojte se pátrat po doporučení. Musíte si být stoprocentně jistí, že můžete agentuře věřit a že je maximálně důvěryhodná a nabídne vám to nejlepší. O kvalitě nabízených služeb často vypovídá také technické vybavení, moderní bezpečnostní zařízení a samozřejmě vyškolení pracovníci. Pokud nemáte zájem o neustálé monitorování objektu bezpečnostní agenturou, která v případě potřeby zasáhne během chvilky, nechte si alespoň nainstalovat bezpečnostní systém.

Bezpečnostní systémy často bývají napojeny na pult centralizované ochrany neboli PCO. Ten prostřednictvím radiové sítě propojuje všechna zařízení, která fungují na té samé frekvenci, jako ostatní. Daná frekvence by měla být k dispozici pouze jedné bezpečnostní agentuře. Pult centralizované ochrany neustále monitoruje dění v objektech a v případě hrozby provede agentura fyzický zásah v kteroukoliv hodinu a den.

   
   
   
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Levné ubytování Praha

Levná ubytovna a penzion Praha. Ubytování od 130 Kč

Azyl pro Milence Praha

Luxusní azyl pro milence v centru Prahy 8.

Dárek pro Inženýra

Linux tričko, nerd tričko, cool tričko, IT tričko, Geek tričko.

Webové stránky Beroun

Výroba kvalitních web stránek u Berouna.