Poptávejte a vyhrávejte

Podrobnosti

Zajímavé stránky na poptávky. Trhpoptavek je jediný poptávkový server v České republice, který Vás odmění za Vaši poptávku 2x. Všechny ukončené poptávky v daném měsíci budou zařazeny do slosování o ceny.
Klikněte na baner.

Je možné poptávat široké portfolio služeb. Vložení i registrace je pro uživatele naprosto zdarma a zabere několik málo minut. Výhodou je intuitivnost vložení a předpřipravené šablony pro různé typy poptávek, které mohou ulehčit čas a práci uživatelům systému. Poptávající jsou za poptávky také odměňováni pomocí bonusového programu a každý měsíc mohou získat peněžní ceny dle počtu bodů (vložených poptávek).

Na základě vaší poptávky obdržíte firemní nabídky, které se budou lišit cenou, kvalitou a servisem. Vy si samozřejmě vyberete tu, která je pro vás nejpřijatelnější. Pokud vás nezaujme žádná nabídka, potom si zcela nezávazně nemusíte vybrat žádnou.

Web nabízí zcela nezávazné vložení poptávky zdarma a přes více než 140 000 aktivních řemeslníků a firem, které budou na vaše poptávky reagovat.

   
   
   
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Levné ubytování Praha

Levná ubytovna a penzion Praha. Ubytování od 130 Kč

Azyl pro Milence Praha

Luxusní azyl pro milence v centru Prahy 8.

Dárek pro Inženýra

Linux tričko, nerd tričko, cool tričko, IT tričko, Geek tričko.

Webové stránky Beroun

Výroba kvalitních web stránek u Berouna.