Jarní detoxikace organismu

Podrobnosti

Trápí Vás špatná pleť, bolesti hlavy, pocity vzteku a zmaru, bolesti kloubů a svalů nebo častý pocit únavy? Pak právě pro Vás je vhodný čas na detoxikaci.

Detoxikace je vlastně zbavení těla škodlivých látek a celkové pročištění organismu. Detoxikace pomáhá také při redukci hmotnosti.

 

Při detoxikaci je důležité dodržovat jídelníček a vyhýbat se tučným jídlům, potraviny by měly být spíše zásadité, abychom tělo zbavily překyselenosti. Měli bychom se vzdát kávy, alkoholu, cukru, soli, mléčných výrobků a kupovaného pečiva. Stravu bychom měli upřednostnit  syrovou, hlavně pokud se jedná o ovoce a zeleninu, vhodné jsou ovocné a zeleninové nebo ovocně-zeleninové šťávy. Při tepelné úpravě je vhodné stravu vařit, dusit nebo zapékat.

Pít bychom měli čistou vodu, kohoutkovou nebo neslazenou a neperlivou, další alternativou jsou bylinkové čaje. Důležitý je také pravidelný pohyb a s ním spojené správné dýchání. Vhodné jsou také doplňky stravy určené k pomoci s detoxikací například Colon Detoxifier, přípravek k detoxikaci tlustého střeva nebo plně vegetariánský přípravek Metal Magic, který z těla odbourává těžké kovy. 

detoxikace

 

   
   
   
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Levné ubytování Praha

Levná ubytovna a penzion Praha. Ubytování od 130 Kč

Azyl pro Milence Praha

Luxusní azyl pro milence v centru Prahy 8.

Dárek pro Inženýra

Linux tričko, nerd tričko, cool tričko, IT tričko, Geek tričko.

Webové stránky Beroun

Výroba kvalitních web stránek u Berouna.