Laserem k omlazené a krásné pokožce

Podrobnosti

Dnešní moderní metody estetické medicíny přinášejí možnosti k omlazení opravdu viditelně. Ubrat roky a vypadat, a ne se jen cítit, mladistvě a zdravě, umí laserová ošetření. Určitě to znáte – co bych tak dala za to, vrátit se do svých studentských let. Dnes i to je možné s působením laseru.

Laserový resurfacing / Laserové omlazení

Principem metody je náprava estetických vad, mezi které patří jemné i hluboké vrásky, pigmentace, nebo jizvičky. Hlavním cílem je odstranění odumřelé vrstvy pokožky, stimulace vlastních kolagenových vláken pro přirozenou obnovu kůže. Laserový resurfacing působí na ochablou kůži obličeje i dekoltu, zpevňuje, redukuje a vyhlazuje vrásky, napomáhá k odstranění a vyhlazení jizviček, např. po akné, pigmentačních skvrn, sjednocuje povrch pokožky.

Pokud hovoříme o ablačním laseru, ten působí na svrchní vrstvy, a ošetření postačí na několik let absolvovat jednou, pokud jde o neablační laser, ten se dostává do podkoží, svrchní vrstva není poškozena, nutnost opakovat zákrok je však potřeba až 3x.

 

Velmi skvělých výsledků se dosahuje laserem SmartXide2, který vysílá laserové paprsky pronikající do svrchní vrstvy dermis, kde způsobují její odpaření, aniž by poškozovaly okolní či hloubkovou tkáň. Po zákroku je pokožka zarudlá, během několika dnů dochází k tvorbě stroupků a svrchní vrstva pokožky se sama odloupe. Tato procedura nastartuje novotvorbu kolagenu, dochází k regeneraci a obnově nové kůže.

 

Jaké jsou přednosti laserového resurfacingu?
Ošetření je bezbolestné, pacientky mohou pociťovat slabé pálení či štípání. Moderní lasery dnes disponují chlazením, které napomáhá eventuálním nepříjemným pocitům. Ty lze rovněž zcela eliminovat aplikací lokálního znecitlivujícího anestetika.

Zákrok nevyžaduje dlouhou dobu rekonvalescence, je šetrný, na rozdíl od dřívější doby, kdy byl prováděn pod celkovou anestezií.  Po ošetření se mohou objevit otoky či zarudnutí, většinou však tyto příznaky brzy samy odezní během několika dnů. Nedoporučuje se však poté vystavovat pokožku slunečnímu záření a návštěva solárií. Ideální doba absolvovat laserový resurfacing je v zimních měsících. Výsledný efekt je dlouhodobý, až několik let, viditelný zhruba za 2 měsíce, kdy probíhá regenerační proces pokožky. Podstoupit resurfacing mohou jak ženy, tak i muži. Vhodný je pro oblast obličeje, krku nebo dekoltu.


Laserový resurfacing lze podstoupit na klinice Altos
Před každým zákrokem je důležitá konzultace s ošetřujícím lékařem-dermatologem. Ten určí intenzitu laserového přístroje dle konkrétního problému, s kterým jste se na kliniku obrátili. Vždy tak, aby byl zákrok co nejefektivnější. Klinika Altos používá nejmodernější frakční CO2 laser, který na kůži působí digitálně řízeným paprskem vytvářejícím mřížku.

   
   
   
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Levné ubytování Praha

Levná ubytovna a penzion Praha. Ubytování od 130 Kč

Azyl pro Milence Praha

Luxusní azyl pro milence v centru Prahy 8.

Dárek pro Inženýra

Linux tričko, nerd tričko, cool tričko, IT tričko, Geek tričko.

Webové stránky Beroun

Výroba kvalitních web stránek u Berouna.