Soukromá školka Praha 4

Podrobnosti

školaHledáte pro svoji holčičku nebo chlapečka ideální mateřskou školku v hlavním městě? Výběr správné školky je pro budoucí vývoj dítěte velmi důležitá a neměli byste ji podceňovat. Dovolte nám představit mateřskou školku LUPÁČEK, která splní všechny Vaše nároky a požadavky kladené na školku. Soukromá školka Praha 4 – LUPÁČEK – je tím pravým místem pro optimální rozvoj Vašich dětiček.

Co byste měli vědět o naší soukromé školce na Praze 4?

Kde nás najdete? soukromá školka na Praze 4 – LUPÁČEK - nabízí kompletní péči dětem od 1 roku do 7 let. Školku se nachází v klidné části Praha 4 v ulici Kloboukova 1256/27. Naše soukromá školička se nachází v rodinném domě se zahradou, jež nabízí dostatek pohybových aktivit s přírodou doslova na dosah ruky. Vaše dětičky pohlídáme každý pracovní den od 7:30 do 18:00! Nabízíme Vám také hlídání dětí přímo u Vás doma (více informací se dozvíte na našich webových stránkách lupacek.cz).

 

Soukromá školka Praha 4 - LUPÁČEK

Na internetových stránkách lupacek.cz se dozvíte všechny důležití informace, navíc jsou zde k dispozici kompletní dokumenty ke stažení, přehled aktivit, denní program školičky, ceník, kontakt a online přihlášku do soukromé školky Praha 4. V případě, že máte na naši soukromou školku na Praze 4 nějaké dotazy, neváhejte se nás kdykoliv obrátit. Kdykoliv se k nám také můžete přijít podívat a my Vám naši soukromou školku Praha 4 rádi ukážeme.

Soukromá školka Praha 4 – přijďte si k nám hrát!

   
   
   
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Levné ubytování Praha

Levná ubytovna a penzion Praha. Ubytování od 130 Kč

Azyl pro Milence Praha

Luxusní azyl pro milence v centru Prahy 8.

Dárek pro Inženýra

Linux tričko, nerd tričko, cool tričko, IT tričko, Geek tričko.

Webové stránky Beroun

Výroba kvalitních web stránek u Berouna.