Než si domů pořídíte papouška...musíte zařídit spoustu věcí!

Podrobnosti

Zoomix prahaOkrasní ptáci patří k velice oblíbeným domácím mazlíčkům. Sice je za uchem nepodrbáte a běhat s nimi půjde jen velmi těžko, i přesto však nabídnou spoustu radosti! Papoušky si nejraději pořizují lidé, kteří zůstali sami. S tíživou samotou se však nechtějí vyrovnávat, a proto si pořídí nenáročného společníka. Vynikající skutečností je, že papoušek se naučí i mluvit. Každodenní promluva s okřídleným kamarádem tak nemusí být marná! Papoušek je celkem nenáročný tvor. Než si ho však přivedete k sobě domů, je třeba připravit hodně věcí. Mnohem více, než kdybyste si domů vedli třeba psa nebo morče!

Vždyť taková přeprava papouška do nového obydlí se může rázem zvrtnout v pořádné drama! Problémem je, že na rozdíl od ostatních oblíbených domácích mazlíčků má papoušek křídla. Stačí chvilka neopatrnosti či pootevřené okno a "frrrrr", zmateného papouška již budete marně nahánět na sousedově střeše! Zde platí pravidlo "lepší papoušek v kleci, než vy na střeše", proto byste při jeho přepravě měli být obzvlášť opatrní. Zavřená okna jsou jen začátkem všech příprav. Než si papouška zakoupíte, musíte mu zařídit pořádné zázemí. Vždyť u vás bude mít nový domov! Vaše hezké uvítání jistě ocení svou rychlou učenlivostí!
Kleci i místu na ni musíte věnovat největší pozornost. Klec by měla být dostatečně prostorná a umístěná tam, kde vám nebude překážet a přitom vám bude pořád na očích. Aby byl papoušek opravdu šťastný, potřebuje s vámi mít kontakt. Jeho izolací od vás byste mu opravdu ublížili. Klec by měla být na dostatečně světlém místě. Přímý sluneční svit a průvan by však mohl papouškovi ublížit. Voda, krmítko i miska na koupání je nezbytným vybavením klece. Dále průlezky, houpačky i bidýlko přijde okřídlenému obyvateli klece vhod. Další vybavení volíme hlavně s ohledem na prostory klece. Papoušek totiž potřebuje dostatek prostoru na roztáhnutí křídel.
Někomu se může zdát péče o okrasné ptáky na první pohled náročná, obchod.zoomixpraha.cz vás však přesvědčí o opaku! V chovatelských potřebách ZOOMIX najdete vše, co okrasní ptáci k životu v zajetí potřebují. Určitě neodmítnete i nabídku kvalitního krmiva s názvem Rosenlöcher. Německý výrobce se 40letou tradicí se stará o kvalitní krmivo pro vaše mazlíčky.Myslete na to, že jen vitální a spokojený papoušek vám může přinést spoustu potěšení.

   
   
   
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Levné ubytování Praha

Levná ubytovna a penzion Praha. Ubytování od 130 Kč

Azyl pro Milence Praha

Luxusní azyl pro milence v centru Prahy 8.

Dárek pro Inženýra

Linux tričko, nerd tričko, cool tričko, IT tričko, Geek tričko.

Webové stránky Beroun

Výroba kvalitních web stránek u Berouna.