Jak udělat, aby vás placení bavilo?

Podrobnosti

panska drevena penezenka lineari od bewoodenCo si budeme povídat, placení nepatří mezi nejoblíbenější činnosti. Proč? Protože pokaždé, když se vám v ruce mihne peněženka, znamená to jediné - váš finanční rozpočet je zase o něco užší. Máte to podobně? Nezoufejte, máme pro vás pár tipů, jak udělat, aby vás placení dokonce začalo bavit.

Navažte dobré vztahy se svou peněženkou

Existuje pár více či méně dobrých způsobů, jak udělat, aby pro vás bylo placení o něco více příjemnější. Tak třeba můžete pokaždé prodavačce taktně naznačit, že nestojíte o to, aby finální částku vyslovila nahlas, vy přitom zavřete oči a provedete transakci kartou...

Nebo můžete vysvětlit partnerovi, že z placení máte fobii a tudíž bude od toho a toho dne všechno táhnout sám...

A nebo můžete navázat dobré vztahy se svou peněženkou. Že k vaší ošoupané a děravé peněžence nic necítíte? Tak to si pořiďte dřevěnou peněženku BeWooden a zamilujte se!

Dřevěná peněženka BeWooden...a z placení se stane vedlejší činnost

V čem jsou dřevěné peněženky BeWooden výjimečné? V tom, že jsou netradičně vyrobené ze dřeva. Dřevo a kůže se spolu krásně snoubí a vy si tak můžete užít výjimečný pocit mít u sebe něco jedinečného, něco, co jen tak někdo nemá (tedy až do doby, kdy se s peněženkou BeWooden párkrát ukážete ve společnosti, pak ji budou mít všichni). Dřevo jednoznačně symbolizuje vztah k přírodě, a ukázat jej můžete okolí i vy. Jste v přírodě jako doma? Často stanujete nebo milujete tradiční řemeslo? V tom případě noste kousek dřeva všude s sebou. Peněženky BeWooden jsou k dostání v řadě provedení, a proto si můžete vybrat podle vašeho stylu.

A jak to souvisí s placením? Peněženka BeWooden vás učaruje natolik, že budete vděční za každý okamžik, kdy se pohledem na ni budete moci pokochat nebo si na ni sáhnout. Každé placení - ať už v obchodě nebo v restauraci se tak pro vás stane příležitostí takto učinit. Se zaměřením na úžasný dřevěný kousek, se z placení stane činnost vedlejší.

Upozornění pro všechny majitelé peněženky BeWooden!!!

  • Pozor ! Společnost BeWooden ručí za to, že peněženkou ze dřeva si podmaníte okolí a sami se budete vznášet na obláčku slasti.
  • Společnost BeWooden vám garantuje, že BeWooden peněženku jen tak doma nezapomenete.
  • Společnost BeWooden vám rovněž může zaručit větší úspěch, budete-li peněženku BeWooden nosit - ať už v oblasti vztahů nebo kariéry.
  • Společnost BeWooden ale NERUČÍ za to, že s peněženkou BeWooden můžete utratit o něco více, než je obvyklé - to je u peněženky BeWooden vedlejší jev. (Ale máme radu - stačí se překonat a pořád svou peněženku BeWooden nevytahovat!).

https://www.bewooden.cz/

Jakou částku mohou dopravci ušetřit při nákupu zboží a služeb?

Podrobnosti

Jedním z cílů každého podnikatele je snižovat provozní a investiční náklady. Provozovatelé silniční nákladní dopravy mají možnost snížit své výdaje, pokud budou nakupovat prostřednictvím sdružení TruckAlliance.

Díky spolupráci s TruckAlliance může malý či středně velký dopravce nakupovat za ceny, za které nakupují pouze velcí dopravci. Principem fungování TruckAlliance je sdružování nákupních požadavků jednotlivých dopravců. Sdružení nákupních požadavků umožňuje dosáhnout levnějších nákupů u smluvních partnerů.

Každý nový zájemce o členství v tomto sdružení si může nechat vyčíslit možné úspory za své provozní a investiční náklady. Díky vlastnímu know-how TruckAlliance bezplatně zpracuje jednoduché porovnání vybraných položek provozních nákladů firmy. Výstupem tohoto porovnání je vyčíslení možných úspor. Úspory se obvykle pohybují v jednotkách až v desítkách jednotek procent.

Přestože je sdružení TruckAlliance určeno zejména pro silniční nákladní dopravce, mohou služeb tohoto sdružení využívat i firmy, provozující vlastní vozový park.

http://www.truck-alliance.cz/cz/kalkulator-uspor

http://www.truck-alliance.cz/cz/o-nas

http://www.truck-alliance.cz/cz/reseni-pro-dopravce

 

Ekonservis pomáhá snižovat následky škod v dopravě

Podrobnosti

Všichni dopravci a speditéři zboží by si měli uvědomit, že každá přeprava přináší řadu rizik a kdykoli mohou nastat neočekávané problémy. Základem je kvalitní pojištění.

Základní pojištění českých pojišťoven nekryje veškerá rizika spojená s přepravou zboží. Pojistná ochrana zahraničních pojišťoven je nesrovnatelně širší. Tyto smlouvy zahrnují rizika jako například zpronevěru, pojištění inventurních rozdílů, hrubou nedbalost a úmysl. Produkty zahraničních pojišťoven v Čechách nabízí společnost EKONSERVIS – CZ s.r.o.  Standardní rozsah pojištění je s nulovou spoluúčastí.

Od zahraničních pojišťoven má Ekonservis CZ zplnomocnění škody samostatně likvidovat. Proces likvidace od Ekonservis CZ znamená kompletní vyřízení pojistné události, počínaje komunikací s poškozeným, obstaráním si podkladů například od policie, znaleckých posudků a končí výplatou.

Společnost Ekonservis CZ nabízí ke zmírnění škod v dopravě další službu.

Po proplacení škody aktivně postupuje ve zmírnění následků škody. Jednou s možností je prodej poškozeného zboží potencionálním kupcům.

Řada poškozených odmítá spolupracovat a požadují uhradit škodu v plné hodnotě zboží, i když je zboží poškozeno jen částečně. Často se jedná o drobné oděrky, ale máme zkušenost i se škodami, kdy poškozena byla jen část zásilky a zákazník ji nechtěl přebírat a požadoval proplatit zásilku celou.

Máme zkušenosti s prodejem všech druhů zboží, potravinami jako jsou ryby, maso počínaje, tak elektronikou či kancelářskými potřebami konče.

Díky tomu jsme schopni snížit, či dokonce úplně vymazat škodu našeho partnera a není třeba v případě nepříznivého škodního průběhu, navyšovat pojistné na další rok,

Podrobné informace o možnostech pojištění dopravců a speditérů získáte od pracovníků společnosti EKONSERVIS – CZ s.r.o. Informace o právě nabízeném zboží, které bylo částečně poškozeno při škodní události, ale je plně funkční, najdete na webových stránkách společnosti. Sami se přesvědčte, že je nabízeno zboží za opravdu zajímavé ceny.

http://www.ekonservis.cz/prodavame

http://www.ekonservis.cz/clanky

http://www.ekonservis.cz/clanky/ekonservis-pomaha-snizovat-nasledky-skod-v-doprave

 

Chytrý dopravce

Podrobnosti

Chytrý dopravce je název e-shopu, který je určen zejména pro provozovatele nákladních automobilů, stavebních, zemědělských a lesnických strojů.

Nákupem prostřednictvím tohoto internetového obchodu odpadají zákazníkům starosti s výběrem dodavatele a proces vyjednávání cenových a logistických podmínek. E-shop Chytrý dopravce je napojen na skladové zásoby jednotlivých výrobců, a tak má každý zákazník dokonalý přehled o stavu zboží na skladech. Cenová nabídka zboží je srovnatelná s cenami, za které nakupují velké firmy dosahující velkých objemů nákupu. Další výhodou pro zákazníky je to, že mohou různé druhy zboží objednat u jednoho dodavatele. Zboží je samozřejmě dodáváno na fakturu včetně nákupu v režimu náhradního plnění.

Nákupní proces v e-shopu Chytrý dopravce je stejný, jako jsou zákaznici zvyklý v ostatních internetových obchodech. Pracovníci obchodu se starají o vyřízení objednávky, následnou komunikaci i vyřízení případné reklamace. Rozdíl spočívá pouze ve způsobu doručení. Zboží je k zákazníkovi doručováno dopravou e-shopu přímo ze skladu výrobce. Tím se výrazně snižují náklady na převoz zboží do skladu e-shopu i náklady na provoz takového skladu.

E-shop Chytrý dopravce provozuje společnost TruckAlliance. Díky významné nákupní síle společnosti TruckAlliance mohou jejím prostřednictvím a prostřednictvím e-schopu Chytrý dopravce za výhodné ceny nakupovat i malé a střední firmy.

http://www.chytrydopravce.cz/

http://www.chytrydopravce.cz/o-firme_p2.html

 

Společné nákupy dopravců

Podrobnosti

Společný nákup je zejména pro střední a menší dopravce nová cesta, jak snížit náklady při nákupu zboží a služeb.

Službu společný nákup poskytuje dopravcům sdružení TruckAlliance. Členové této největší nákupní aliance dopravců mají možnost nakupovat komodity, zboží a služby za zvýhodněných podmínek.  

Díky společnému nákupu docílí i menší odběratelé cen, za které jinak nakupují pouze velkoodběratelé. Princip je jednoduchý a spočívá ve spojení nákupních požadavků menších firem do jedné souhrnné poptávky.

Realizaci společných nákupů zajišťuje aliance dopravců TruckAlliance. Zájemce uplatní u TruckAlliance svůj požadavek a veškerou další činnost spojenou se zajištěním nejvýhodnějšího nákupu zajišťuje aliance. TruckAlliance následně přineseme výhodné nabídky a finální rozhodnutí, zda se obchod zrealizuje, je na rozhodnutí zájemce.

Výběr nejvhodnějších dodavatelů je realizován dvěma možnými způsoby. Buďto přímým nákupem zboží či služeb za zvýhodněné velkoodběratelské ceny u ověřeného dodavatele nebo prostřednictvím e-aukce formou aliančního nákupu.

Každý dopravce může nezávazně a zdarma vyzkoušet svůj první společný nákup. Stačí, pokud se zaregistruje a stane se členem TruckAlliance. Svým členstvím se k ničemu nezavazuje a může čerpat veškeré výhody spojené s členstvím v této alianci.

http://www.truck-alliance.cz/cz/nabidka-sluzeb

http://www.truck-alliance.cz/cz/reseni-pro-dopravce

 

   
   
   
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Levné ubytování Praha

Levná ubytovna a penzion Praha. Ubytování od 130 Kč

Azyl pro Milence Praha

Luxusní azyl pro milence v centru Prahy 8.

Dárek pro Inženýra

Linux tričko, nerd tričko, cool tričko, IT tričko, Geek tričko.

Webové stránky Beroun

Výroba kvalitních web stránek u Berouna.