Vztah oživí maličkost i afrodisiakum

Podrobnosti

afrodiziakaObrození milostného vztahu je něco, do čeho se mnoha párům ani nechce. Není to snadná cesta a někdy si lidé myslí, že jsou spokojení tak, jak to je. Stereotypní vztahy mohou však mít za následek rozpad manželství nebo apatický život vedle sebe. Proto je třeba dávat najevo svou náklonnosti v dlouholetém vztahu a zkoušet nové věci.

Svůj zájem dávejte partnerovi pravidelně najevo

Předchozí věci nejsou vůbec žádným klišé, ale holým faktem. Když budete vedle toho druhého pouze existovat, bez špetky nápadu, vymkne se vám to z ruky. Jedním z tipů na oživení vztahu jsou dlouhé výlety. Zkuste jezdit někam, kde na sebe budete mít dost času, budete si povídat a večer budete jen spolu. To se týká také dovolené u moře, výletů do okolních zemí a jiných.

Číst dál: Vztah oživí maličkost i afrodisiakum

Vyhľadávajú ženy erotiku na internete menej ako muži?

Podrobnosti

Od prírody je to zariadené tak, že muž je lovec a žena naopak túži byť ulovená. Aj v ríši zvierat je to zariadené podobne. Samec vždy prejavuje väčšiu iniciatívu, aby si získal samicu. Muži sa pozerajú na ženy inak ako ženy na mužov.

Muži reagujú najmä na optické vnemy, vzrušia sa pohľadom na určité veci, ktoré ich priťahujú a hodnotia ženy v prvom rade podľa vzhľadu. Podvedome si túžia zabezpečiť pekné a zdravé potomstvo. Dôležitý je pre nich vzhľad, atraktivita, vek a záujem o sex. Ostatné hodnoty ako povaha, inteligencia, sociálne postavenie, vzdelanie, zamestnanie a finančné zabezpečenie nie sú pre mužov v prvom momente dôležité. V dnešnom uponáhľanom svete, keď sa každý ženie za kariérou a získavaním peňazí neostáva veľa príležitostí na zoznamovanie. Preto muži s čoraz väčšou obľubou vyhľadávajú na internete zábavky ako sexchaty, živé erotické videochaty a sex zoznamky, na ktorých majú ženy v profile svoje fotky. Muži sa tak môžu kochať pri pohľade na pekné ženy, porovnávať ich podľa krásy a vyberať si podľa ich vzhľadu. Hľadajú vzrušenie, sex a zábavu.

Číst dál: Vyhľadávajú ženy erotiku na internete menej ako muži?

Internet zlepšuje sexuální život

Podrobnosti

Sexy blondýnaInternet nám neskutečně usnadňuje život v různých oblastech. Stále větší množství lidí hledá možnosti, jak ušetřit čas. Každý dospělý člověk potřebuje sex. A potřebujeme ho pravidelně, ne pouze jednou nebo jen občas. Není však jednoduché najít partnera na sex nebo si najít milenku nebo milence. Sex seznamka však takové hledání usnadňuje a dělá z něj zábavu. Jak byste bez sex seznamky hledali někoho, kdo přesně sdílí vaše touhy a choutky, respektive váš protiklad? V sex seznamce řekne každý narovinu, co hledá. To nám neskutečně šetří čas.

Někdo má stálého partnera, například manžela nebo manželku a někdo ne. A někomu jeden partner nestačí. Je to přirozené a je zbytečné se nad tím pohoršovat. Od přírody jsme tak stvořeni a způsobuje to buď nevěru, která si žádá nejvyšší diskrétnost nebo to směřuje k skupinovému sexu ve trojici, čtveřici nebo větší skupině. Další možností jsou otevřené vztahy, kde v rámci dohodnutých hranic mají partneři navzájem povoleno milostná dobrodružství.

Číst dál: Internet zlepšuje sexuální život

Jak jsem poznal Moniku

Podrobnosti

sexy MonikaHledal jsem na internetu nějakou známost, nějakou zajímavou ženu. Nevěděl jsem, co se z toho vyvine, takže jsem nekladl důraz na to, zda by šlo o něco nezávazné či dlouhodobější. Na chatě jsem chatoval s množstvím dívek. Byly to mladé studentky, vdané ženy, ale i různé starší dámy. Nenaplňovalo mě to, tak jsem sklouzl k zábavě pro dospělé. O pornostránkách jsem měl skvělý přehled a každý den jsem sledoval, jaké nové videa přibyly a byl jsem v podstatě takový honič. 

Pak jsem objevil sex chat s českými dívkami. Chodil jsem tam každý den. Registrace je zdarma a když se zaregistrujete, tak můžete s dívkami kecat, kolik chcete. Dívek je tam hodně i z jiných států. Nemusíte za nic platit, pokud od dívky nechcete něco, co neudělá jen tak zadarmo. A když jí zaplatí někdo jiný, tak vidíte stále, co všechno dělá ona před webkamerou. Vše je o dohodě.

Číst dál: Jak jsem poznal Moniku

Chcete lepší požitek ze sexu?

Podrobnosti

štastný párik

Znáte ten pocit, když se vám jeví jeden sex lepší než ten předtím a vždy je to jiné? A to se týká zejména orgasmu. Jednou vás jde roztrhnout od rozkoše a podruhé to sotva přijde s vypětím všech sil.

Všimli jste si (zejména muži), že orgasmus po delší pauze bývá intenzivnější? Je to i tím, že se vám v těle nasbírá více spermatu a čím více spermatu se z těla vypudí najednou, tím je orgasmus silnější. Nemluvě o tom, jak umí většina žen ocenit více ejakulátu. Větší dávka spermatu je jakési ocenění atraktivity a přitažlivosti partnerky. Je to prostě sexy, když chlap hodně stříká. Množství ejakulátu je ovlivněno i intenzitou vzrušení a délkou vzrušení. Dlouhé oddalování ejakulace je také dobrý způsob, jak zvýšit množství ejakulátu.

Číst dál: Chcete lepší požitek ze sexu?

   
   
   
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Levné ubytování Praha

Levná ubytovna a penzion Praha. Ubytování od 130 Kč

Azyl pro Milence Praha

Luxusní azyl pro milence v centru Prahy 8.

Dárek pro Inženýra

Linux tričko, nerd tričko, cool tričko, IT tričko, Geek tričko.

Webové stránky Beroun

Výroba kvalitních web stránek u Berouna.