Online vzdělávací, výukové a testovací testy v prostředí webových stránek

Podrobnosti

Potřebujete vykonat profesní zkoušku ve vašem oboru? Pokud ano, tak jetu pro Vás specializovaný web na stránkách www.abctesty.cz. Najdete zde testy pro Úřednickou zkoušku, testy pro Zbrojní průkaz, testové otázky pro Strážníky obecních (městských) policií, stejně tak i otázky pro soukromé bezpečnostní služby, a to na posty Strážného a Detektiva Koncipienta. Naleznete zde také terminologie používané v rámci Pedagogiky, což Vám může usnadnit přijetí na vysokou školu, či pomoci při státních zkouškách. Testy na www.abctesty.cz nabízí tři módy výuky, a to výuku, výukový testy a ostrý test. Před zakoupením můžete vyzkoušet několik testů zdarma.

Rozdíly v odměňování žen a mužů podle evropských norem

Podrobnosti

Podle statistiky Spolkového statistického úřadu v Německu vydělávají ženy v EU o 16% méně než muži. "Gender Pay Gap" se nazývá tento rozšířený fenomén. A je nepravděpodobné, že by někdo ještě nikdy neslyšel o tomto problému. Ale jak vypadají osobní a praktické zkušenosti uživatelů, které se zúčastnili našeho průzkumu? Nejnovější průzkum, který provedla mezinárodní vyhledávací mašina pracovních nabídek JOBkralle / JOBswype. Položili jsme uživatelům v Německu, Švýcarsku, Rakousku, Velké Británii, Irsku, Polsku, Maďarsku, České republice, na Slovensku a v Rumunsku tuto otázku: "Jsou ženy i muži ve Vaší firmě stejně platově ohodnoceni?". Výsledkem je do značné míry homogenní výsledek - většina uživatelů reagovalo na otázku, zda muži a ženy vydělávají stejně, jasným "NE".

Existuje mnoho vysvětlení důvodů platového rozdílu žen a mužů. Nejvíce se ale týká mateřské dovolené u žen, kdy muži pokračují vstříc kariérnímu vzrůstu. Po mateřské dovolené najdou ženy cestu pomalu zpět do pracovního procesu, někdy ale jen na částečný úvazek. Ve firmách, kde pracovní povýšení u žen je možné, se z důvodu mateřské dovolené nekoná. Naštěstí se toto nevyskytuje v každé firmě a není to firemním pravidlem. V dnešní době je více žen ve vedoucích pozicích, než kdy předtím, ale rozdíl v odměňování žen a mužů vypadá stále stejně jako v minulosti. Díky průzkumu jsme dospěli k zjištění, že na rozdíl od Spojeného království odpověděli uživatelé ve všech evropských zemích identicky. Muži jsou hodnoceni za stejný pracovní výkon lépe než ženy.  Výsledky v procentech 43% - 62% naznačují, že muži a ženy jsou placeni nerovnoměrně - to stále představuje děsivou většinu. Firmy by se měly zamyslet. Zkušenosti a kompetence by měly být jediným kritériem, které určují plat zaměstnance.
 
JOBkralle je mezinárodní vyhledávač pracovních nabídek, který je aktivní v 10 evropských zemích (Německo, Rakousko, Švýcarsko, Spojené království, Irsko, Maďarsko, Polsko, Česko, Slovensko, Rumunsku) a v 7 jazycích. Pravidelně jsou dotazování 5000 uživatelů po celé Evropě k tématu pracovní trh.
 
JOBkralle provedlo tento průzkum v dubnu roku 2016.
 
JOBkralle v Čechách: www.jobkralle.cz
JOBkralle na Slovensku: www.jobkralle.cz

 

Soukromá školka Praha 4

Podrobnosti

školaHledáte pro svoji holčičku nebo chlapečka ideální mateřskou školku v hlavním městě? Výběr správné školky je pro budoucí vývoj dítěte velmi důležitá a neměli byste ji podceňovat. Dovolte nám představit mateřskou školku LUPÁČEK, která splní všechny Vaše nároky a požadavky kladené na školku. Soukromá školka Praha 4 – LUPÁČEK – je tím pravým místem pro optimální rozvoj Vašich dětiček.

Co byste měli vědět o naší soukromé školce na Praze 4?

Kde nás najdete? soukromá školka na Praze 4 – LUPÁČEK - nabízí kompletní péči dětem od 1 roku do 7 let. Školku se nachází v klidné části Praha 4 v ulici Kloboukova 1256/27. Naše soukromá školička se nachází v rodinném domě se zahradou, jež nabízí dostatek pohybových aktivit s přírodou doslova na dosah ruky. Vaše dětičky pohlídáme každý pracovní den od 7:30 do 18:00! Nabízíme Vám také hlídání dětí přímo u Vás doma (více informací se dozvíte na našich webových stránkách lupacek.cz).

Číst dál: Soukromá školka Praha 4

Mimopracovní aktivity

Podrobnosti

V současné době je stále v malých firmách a i ve větších firmách kladen důraz na interní soudružnost a dobré pracovní prostředí. To dává smysl, protože zaměstnanci, kteří rádi chodí do práce jsou více motivovaní a pracují proto taky efektivněji a lépe. Jeden ze způsobů, jak zmenšit kariérní postavení mezi zaměstnavateli a zaměstnanci a vytvořit příjemné pracovní prostředí je například zavedení tykání na celém pracovišti. Ale aby bylo dosaženo opravdu dobré soudružnosti na pracovišti, nenabízí se nic lepšího než podniknout něco společně mimo pracovní dobu. JOBkralle vytvořil anketu ve všech deseti zemích, kde je aktivní a otázka zněla: Podnikáte něco se svými kolegy a svým šéfem i mimo pracovní dobu?

 

Číst dál: Mimopracovní aktivity

Práce v zahraničí pro studenty středních škol

Podrobnosti

Práce nebo brigáda v zahraničí je snem snad každého z nás. Přivydělat si, zdokonalit se v cizím jazyce, poznat spoustu nových lidí a přátel, pracovat v oboru, který Vás baví a nadále se v něm zdokonalovat? To vše Vám nabídne práce v zahraničí, nejlépe je začít s prací ještě, když chodíte na střední školu, získáte nejen výše uvedené věci, ale také mnoho životních zkušeností, které opravdu získáte jen pokud budete pracovat v zahraničí. Navíc brigády v Česku, jak jistě mnozí z Vás vědí jsou minimálně placeny, ovšem úplně jiné je to v zahraničí, jsou tam jiné poměry(400-600 Eur/měsíc) a tak si i mnohem více přivyděláte než u nás v Čechách. Naše firma http://igp.cz/ Vám tohle všechno nabízí. Také se zabýváme různými kurzy a dalšími vzdělávacími programy. Pro více informací neváhejte a navštivte naše webové stránky
nebo nás rovnou kontaktujte, rádi Vám pomůže a zodpovíme veškeré Vaše dotazy. http://igp.cz/

   
   
   
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Levné ubytování Praha

Levná ubytovna a penzion Praha. Ubytování od 130 Kč

Azyl pro Milence Praha

Luxusní azyl pro milence v centru Prahy 8.

Dárek pro Inženýra

Linux tričko, nerd tričko, cool tričko, IT tričko, Geek tričko.

Webové stránky Beroun

Výroba kvalitních web stránek u Berouna.