Písanie reklamných a pr článkov

Podrobnosti

Oplatí sa písať alebo platiť za reklamné a pr články? Akú webovú stránku si vybrať pri vkladaní reklamných článkov? Využite jeden z nástrojov na vašu reklamu.

Každý z nás ponúka rôzne  tovary a služby na internete.  V dnešných internetových obchodoch, službách už nerozhoduje iba cena tovaru.  Zákazníci potrebujú kvalitné služby, tovary, servis a hlavne o Vás vedieť.  Jedným nástrojom na Vašu reklamu je písanie reklamných a pr článkov. Reklamné a pr články vkladajte na reklamné a pr weby, fóra,  katalógy, weby s vašou tematikou.   Najlepšie písať a vkladať reklamné a pr články 1 x do týždňa, samozrejme každý článok bude o rôznych tovaroch, službách.  Tak postupne ponúknete všetky produkty z internetového obchodu a firemné služby.  Pokiaľ rozdeľujete weby napr. Google page ranku, tak PR 2 a viac s dvoma odkazmi na stránku.  Slabšie stránky PR 1 a menej - iba názov stránky, mail, tel. číslo bez odkazu.  Dobrý zákazník sa o Vás môže dozvedieť aj na nových webových stránkach. Pokúste sa napísať reklamný a pr článok sám, ak nemáte čas môžem Vám napísať jedinečný, reklamný a pr článok.  Písať môžem v mesačných intervaloch.  Informácie na tel. čísle 0944616880 , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  a    www.naj-registracia.eu/pr-clanky. 

 

 

Jak se tvoří úspěšná poptávka aneb tvorba www stránek

Podrobnosti

Podnikáte a chcete se zviditelnit nebo jen nabídnout své služby prostřednictvím internetu, který v současné době využívá téměř každý, a který je tak obrovským multimediálním prostředkem a důležitým zdrojem informací. Nebo jen obnovit své zastaralé www stránky? Pak je potřeba vědět, co taková tvorba www stránek obnáší.

Hezké stránky, dobré www stránky

K podnikání v dnešní době neodmyslitelně patří i vlastní weby a e-shopy, kde potencionální zákazníci mohou najít cenné informace, kontakty nebo reference. První co člověk uvidí; a co zahrnuje tvorba www stránek; při vstupu na web je jeho design. Ten proto musí být poutavý, zajímavý a tudíž efektivně navržený. Protože jak sami víte, lidé se rádi dívají a často dají na první dojem, který vychází právě z designu webu a stává se tak rozhodujícím. Design je především o kreativitě, ale i zde by se měla udržovat určitá pravidla. Správný web by měl být jednoduše zapamatovatelný, měl by uživatelům poskytovat jasné informace a neměl by být přeplněný zbytečnostmi a nepřehledný.

Číst dál: Jak se tvoří úspěšná poptávka aneb tvorba www stránek

Jak fungují web servery?

Podrobnosti

Přemýšleli jste někdy o mechanismech, které vám umožnily číst tuto webovou stránku? Pokud vás zajímají procesy, které vám umožňují surfovat po internetu, pak čtěte dál a dozvíte se víc.

Základní proces

Řekněme, že sedíte u počítače a surfujte na webu. Někdo vám dá tip na zajímavou internetovou stránku. Zadáte tuto stránku do adresního řádku prohlížeče a po stisknutí klávesy enter se vám požadovaná stránka zobrazí. Jak k tomu došlo? Váš prohlížeč právě vytvořil připojení k webovému serveru, požádal ho o výše uvedenou stránku a dostal ho.
Podrobnějším rozborem zjistíme, že prohlížeč rozdělil URL na tři části:

Číst dál: Jak fungují web servery?

Greenhousing opět rozšiřuje své zelené hostingové portfolio

Podrobnosti

Společnost Greendata opět rozšiřuje své zelené serverhostingové portfolio. Ke svým stávajícím hostingovým variantám firma přidává další služby založené na zelených a úsporných serverech Dell PowerEdge s cenou pronájmu pod dva tisíce korun měsíčně a datové úložiště s cenou pod 300 Kč měsíčně za jeden terabyte.

Společnost Greendata uvádí pod obchodní značkou Greenhousing na trh tyto nové produkty:
Dedikovaný server 4XM – fyzický a velice úsporný 1U Dell PowerEdge server o parametrech: CPU 2x Intel Xeon Quad Core (2.50 GHz), 1 TB HDD SATA (možno i SAS), 4 GB ECC RAM (až 64 GB), iDRAC a neomezené datové připojení 2 x 1 Gbps. Cena pronájmu dedikovaného serveru je 1 890 Kč měsíčně. Varianta managed pak vyjde na 2 290 Kč měsíčně.

Číst dál: Greenhousing opět rozšiřuje své zelené hostingové portfolio

FEKIAČ Tomáš o star-up webovém projektu gastroinovace.cz

Podrobnosti

foodRád, by se především představil. Působím více jak 12 let v gastronomií, prošel jsem si různými funkcemi, které toto odvětví nabízí a samozřejmě i různými typy  provozoven.
Pří mé hlavní pracovní činnosti jsem se začal věnovat marketingu a public relations, co je také samozřejmě součástí tohoto oboru.
Na internetu působím od roku 2001, kdy jsme jako skupina nadšenců vstoupili s projektem PRčlánky ZDARMA (projekt již nefunguje pozn. autora). Pak jsme postupem času kupovali různé webové projekty za účelem revitalizace a dalšího prodeje se ziskem.
Pro nás je momentálně priorita rozvoj webů, které máme v portfoliu.
Webový projekt Gastroinovace.cz, byl cíleně vymyšlen aby sdružoval informace potřebné ke práci na pozici food and beverager manažer, provozní restaurace, operations manager a jiné úzce spěte s hotelnictvím a gastronomií.
Pro mě je tento start-up projekt gastroinovace.cz srdcová záležitost a snažím se web spravovat ve svém volném času, jak jen jde.
Tento projekt zaštipuji já sám osobně, dohlížím na správu CMS. Momentálně pracuji s designérem na novém vzhledu.
Zkrátka a jednoduše je gastroinovace zdrojem informací pro širokou veřejnost a zcela ZDARMA.
Budu rád, pokud na webu nájdete to, co potřebuje a pokud ne. Jednoduše mi napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

FEKIAČ Tomáš

   
   
   
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Levné ubytování Praha

Levná ubytovna a penzion Praha. Ubytování od 130 Kč

Azyl pro Milence Praha

Luxusní azyl pro milence v centru Prahy 8.

Dárek pro Inženýra

Linux tričko, nerd tričko, cool tričko, IT tričko, Geek tričko.

Webové stránky Beroun

Výroba kvalitních web stránek u Berouna.