Zpětné odkazy

Podrobnosti

Kdo se zajímá o SEO, pak dobře ví, že jsou zpětné odkazy nepostradatelné pro zvýšení pozic ve vyhledávačích jako je Seznam či Google. Kde však kvalitní zpětné odkazy sehnat?

Kvalitní zpětné odkazy

Zpětné odkazy můžete sehnat tam, kde lidé řeší aktivně váš byznys. Nebojte se využívat diskuzní fóra, poradny, různé komentáře pod články i skupiny na sociálních sítích, nejrůznější komunitní weby a vlivné blogy.

Zpětné odkazy získejte tak, že si na internetu projděte místa, kam vaše cílová skupina chodí pro informace a zapojte se do jejich komunity. Nemusíte okamžitě házet odkazy na své nejdražší produkty. Nabídněte užitečné informace a tak raďte a pomáhejte.

Zpětné odkazy základ dobré optimalizace

Zpětné odkazy lze vybudovat také díky plnohodnotnému obsahu na svém eshopu. Naučte se svým zákazníkům radit jak si vybrat zboží či jak jej využívat na maximum, apod. Texty by měly být přehledné, jasné. Eshop můžete také obohatit o jednoduché a přesto velmi užitečné funkce.  Vyzkoušet můžete fotogalerie, videa či jednoduché aplikace.

Zpětné odkazy pro vás i klienty

Zpětné odkazy buduje i konkurence. Je nejvyšší čas se inspirovat u ní. Tou mohou být nejen eshopy se stejným sortimentem, ale také různé spolky a sdružení, oborové blogy, kam si chodí lidé pro radu. Konkurenci se silnými odkazy můžete na google najít díky dotazům na obecné, silně konkurenční výrazy. Pro získání odkazů existuje celá řada metod. Získávat můžete jak placen, tak neplacené.

 

Vyzkoušet můžete také registrace do oborových katalogů, tiskové zprávy, statusy na sociálních sítích, placené zpětné odkazy na tématických webech. Možností, jak budovat zpětné odkazy je mnoho. I zde je budování zpětných odkazů běh na delší trať. Ne vždy jsou výsledky viditelné ihned.

http://www.seo-geminet.cz/  

http://www.seo-geminet.cz/zpetne-odkazy/ 

http://www.seo-geminet.cz/seo-konzultant/

Písanie reklamných a pr článkov

Podrobnosti

Oplatí sa písať alebo platiť za reklamné a pr články? Akú webovú stránku si vybrať pri vkladaní reklamných článkov? Využite jeden z nástrojov na vašu reklamu.

Každý z nás ponúka rôzne  tovary a služby na internete.  V dnešných internetových obchodoch, službách už nerozhoduje iba cena tovaru.  Zákazníci potrebujú kvalitné služby, tovary, servis a hlavne o Vás vedieť.  Jedným nástrojom na Vašu reklamu je písanie reklamných a pr článkov. Reklamné a pr články vkladajte na reklamné a pr weby, fóra,  katalógy, weby s vašou tematikou.   Najlepšie písať a vkladať reklamné a pr články 1 x do týždňa, samozrejme každý článok bude o rôznych tovaroch, službách.  Tak postupne ponúknete všetky produkty z internetového obchodu a firemné služby.  Pokiaľ rozdeľujete weby napr. Google page ranku, tak PR 2 a viac s dvoma odkazmi na stránku.  Slabšie stránky PR 1 a menej - iba názov stránky, mail, tel. číslo bez odkazu.  Dobrý zákazník sa o Vás môže dozvedieť aj na nových webových stránkach. Pokúste sa napísať reklamný a pr článok sám, ak nemáte čas môžem Vám napísať jedinečný, reklamný a pr článok.  Písať môžem v mesačných intervaloch.  Informácie na tel. čísle 0944616880 , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  a    www.naj-registracia.eu/pr-clanky. 

 

 

Greenhousing opět rozšiřuje své zelené hostingové portfolio

Podrobnosti

Společnost Greendata opět rozšiřuje své zelené serverhostingové portfolio. Ke svým stávajícím hostingovým variantám firma přidává další služby založené na zelených a úsporných serverech Dell PowerEdge s cenou pronájmu pod dva tisíce korun měsíčně a datové úložiště s cenou pod 300 Kč měsíčně za jeden terabyte.

Společnost Greendata uvádí pod obchodní značkou Greenhousing na trh tyto nové produkty:
Dedikovaný server 4XM – fyzický a velice úsporný 1U Dell PowerEdge server o parametrech: CPU 2x Intel Xeon Quad Core (2.50 GHz), 1 TB HDD SATA (možno i SAS), 4 GB ECC RAM (až 64 GB), iDRAC a neomezené datové připojení 2 x 1 Gbps. Cena pronájmu dedikovaného serveru je 1 890 Kč měsíčně. Varianta managed pak vyjde na 2 290 Kč měsíčně.

Číst dál: Greenhousing opět rozšiřuje své zelené hostingové portfolio

Jak se tvoří úspěšná poptávka aneb tvorba www stránek

Podrobnosti

Podnikáte a chcete se zviditelnit nebo jen nabídnout své služby prostřednictvím internetu, který v současné době využívá téměř každý, a který je tak obrovským multimediálním prostředkem a důležitým zdrojem informací. Nebo jen obnovit své zastaralé www stránky? Pak je potřeba vědět, co taková tvorba www stránek obnáší.

Hezké stránky, dobré www stránky

K podnikání v dnešní době neodmyslitelně patří i vlastní weby a e-shopy, kde potencionální zákazníci mohou najít cenné informace, kontakty nebo reference. První co člověk uvidí; a co zahrnuje tvorba www stránek; při vstupu na web je jeho design. Ten proto musí být poutavý, zajímavý a tudíž efektivně navržený. Protože jak sami víte, lidé se rádi dívají a často dají na první dojem, který vychází právě z designu webu a stává se tak rozhodujícím. Design je především o kreativitě, ale i zde by se měla udržovat určitá pravidla. Správný web by měl být jednoduše zapamatovatelný, měl by uživatelům poskytovat jasné informace a neměl by být přeplněný zbytečnostmi a nepřehledný.

Číst dál: Jak se tvoří úspěšná poptávka aneb tvorba www stránek

Jak fungují web servery?

Podrobnosti

Přemýšleli jste někdy o mechanismech, které vám umožnily číst tuto webovou stránku? Pokud vás zajímají procesy, které vám umožňují surfovat po internetu, pak čtěte dál a dozvíte se víc.

Základní proces

Řekněme, že sedíte u počítače a surfujte na webu. Někdo vám dá tip na zajímavou internetovou stránku. Zadáte tuto stránku do adresního řádku prohlížeče a po stisknutí klávesy enter se vám požadovaná stránka zobrazí. Jak k tomu došlo? Váš prohlížeč právě vytvořil připojení k webovému serveru, požádal ho o výše uvedenou stránku a dostal ho.
Podrobnějším rozborem zjistíme, že prohlížeč rozdělil URL na tři části:

Číst dál: Jak fungují web servery?

   
   
   
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Levné ubytování Praha

Levná ubytovna a penzion Praha. Ubytování od 130 Kč

Azyl pro Milence Praha

Luxusní azyl pro milence v centru Prahy 8.

Dárek pro Inženýra

Linux tričko, nerd tričko, cool tričko, IT tričko, Geek tričko.

Webové stránky Beroun

Výroba kvalitních web stránek u Berouna.