Marketingový výzkum

Podrobnosti

Získávání informací o obchodním trhu, zákaznících, konkurenci, rizicích a tržních příležitostech zajišťuje marketingový výzkum. Bez informací získaných marketingovým výzkumem nelze zpracovat kvalitní firemní strategii a marketingový plán.

Díky marketingovému výzkumu poznáme svého zákazníka. Jsme schopni nabídnout produkty, o které je zájem. Dokážeme stanovit optimální ceny našich produktů a služeb. Komunikujeme mnohem efektivněji a ověřujeme si, zda naše prodejní kanály fungují.

Marketingový výzkum usměrňuje naše rozhodování a my jsme schopni budovat silnou a atraktivní značku.

U spotřebitelského marketingového výzkumu zjišťujeme potřeby zákazníků. Jak uspokojují své požadavky, jak nakupují, jak nahlíží na naše a konkurenční produkty.

Nabízený produkt posuzujeme z hlediska odezvy zákazníků – jak produkt vnímají, jaké mají očekávání a jak bude námi nabízený produkt užíván.

Pro tvorbu naší cenové strategie je důležitý průzkum zaměřený na ceny našich a konkurenčních výrobků. Zjišťujeme, jak je vnímána cena našich výrobků, zda odpovídá představám našich zákazníků a posuzujeme jejich reakce na případné cenové výkyvy našeho zboží. Cenu porovnáváme také s konkurenčními cenami srovnatelných produktů.  

Číst dál: Marketingový výzkum

Bezpečnostní agentura bude váš objekt hlídat za vás

Podrobnosti

Jste vlastníkem průmyslové stavby, podniku nebo podobného objektu, který v noci a přes víkendy nikdo nehlídá? Potom se jistě každou noc trnete hrůzou, zda se kolem vaší firmy nebo domu nedějí nějaké nekalosti. Pokud se poznáváte, vřele vám doporučujeme spolupráci s bezpečnostní agenturou. Ta bude objekt hlídat doslova ve dne v noci.

Firmy a průmyslové budovy stále častěji lákají zloděje, kteří vidí za vloupáním do takové budovy možnost lepšího zisku, než při vykrádání bytů a domů. Objekty jsou navíc často v noci opuštěné a nikdo je nehlídá. Hlavní lákadlo jsou potom firemní sídla na krajích měst či v průmyslové končině, kde se každý víkend zastaví život. Zaznamenáváno je mnoho a mnoho případů, kdy zloději způsobili majitelům firem škody přesahující miliony korun.

Číst dál: Bezpečnostní agentura bude váš objekt hlídat za vás

   
   
   
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Levné ubytování Praha

Levná ubytovna a penzion Praha. Ubytování od 130 Kč

Azyl pro Milence Praha

Luxusní azyl pro milence v centru Prahy 8.

Dárek pro Inženýra

Linux tričko, nerd tričko, cool tričko, IT tričko, Geek tričko.

Webové stránky Beroun

Výroba kvalitních web stránek u Berouna.