Kapsle Nespresso a Dolce Gusto

Podrobnosti

Arabica, Robusta, směs Arabica a Robusta, Aromatizované, bez kofieinu. Každá preferuje jiný druh kávy, ale každý si rád vychutná dobou kávu. Pokud hledáte široký výběr chutí, druhů a intenzity, musíte vyzkoušet kávové kapsle od společností Nespresso a Dolce Gusto. Mnoho dalších výrobců se nechalo inspirovat a přineslo na světový trh mnoho dalších chutí kávy v alternativních ale přesto kompatibilních kávových kapslí.

Nechte se inspirovat v obchodě https://www.uprazeno.cz/

Snižte náklady za vytápění vašeho domu s pomocí dotací.

Podrobnosti

Jste majitelem staršího domu a platíte dle vašeho názoru až neúměrně vysoké částky za vytápění? Zvažte rekonstrukci se zateplením budovy s využitím dotace z programu Nová zelená úsporám.

Prostředky z této dotace jsou určeny pro vlastníky rodinných domů, kteří mohou touto cestou získat až

50% celkových nákladů.

Žádost je možné podat nejpozději do 31. 12. 2021. Než se k podání žádosti rozhodnete, zavolejte si energetického specialistu. Ten vám sdělí, zda vámi zamýšlená rekonstrukce přinese požadované úspory a budete na ni tak moc žádat o dotace z programu Nová zelená úsporám. Zkušený energetický specialista dokáže zhruba určit, jakých úspor rekonstrukcí dosáhnete a jakou částku byste mohli obdržet na dotacích.

K samotné žádosti o dotaci budete potřebovat dva základní dokumenty. Odborný projektant vám musí zpracovat projekt stávajícího a nového stavu. Energetický specialista pro vás zpracuje energetické hodnocení včetně odborných posudků.

Jedná se o jedinečnou příležitost, jak ušetřit desetitisíce za rekonstrukci domu. Neváhejte a poraďte se s odborníky o všech možnostech. Se svými dotazy se můžete obracet například na pracovníky společnosti Stav Agency s.r.o. v Liberci.

http://www.stav-agency.cz/stavebni-cinnost/vystavba-rodinnych-domu/

http://www.stav-agency.cz/scsdc/kompletni-zatepleni-objektu/

http://www.stav-agency.cz/2020/01/28/snizte-naklady-za-vytapeni-vaseho-domu-s-pomoci-dotaci/

Zámečnická nonstop pohotovost

Podrobnosti

Dokonalé zabezpečení našeho bytu - prazskyzamecnik.cz

Kvalita našeho bydlení se také odvíjí od spolehlivého zabezpečení našeho domu či bytu. Máme tím na mysli kvalitní zámek u dveří, který může ochránit nejen náš majetek, ale ztíží také práci nevítaných hostů. K tomu všemu je ovšem zapotřebí ale odborná a profesionální pomoc zámečníků, prazskyzamecnik.cz,  protože neodbornost může způsobit trvalé poškození nejen zámku, ale i vchodových dveří. Ve finále by nás taková oprava přišla daleko dráž.

Pro bezpečný domov, prazskyzamecnik.cz

 Nejen vchodové dveře našeho bytu si žádají odbornou instalaci kvalitního zámku, ale i naše chalupy a to zejména v případě, že jsou opuštěné. Většinou jsou terčem zlodějů po skončení letních prázdnin a tak bychom určitě neměli zapomínat na to, že jsou i dveře u naší chalupy nebo letního sídla vhodné k instalaci zabezpečovacího zařízení. Je to určitá investice, ale z praxe víme, že  jde o investici, která se nám jistě vrátí v podobě chráněného majetku.

Také senioři jsou zejména v posledních letech terčem zlodějů a i tady je určitě na místě, pořídit si kvalitní zámek s jednoduchou ovladatelností. Mnoho odborníků, prazskyzamecnik.cz, doporučuje zakoupit kombinovaný zámek v předních dveřích.  Odvrtání takového mechanismu je mnohem obtížnější.

 Co si počít, když se nám zabouchnou dveře

Mnozí z nás se jistě ocitli již v situaci, kdy se nám zabouchly dveře a my jsme se najednou ocitli na chodbě panelového domu jen ve spodním prádle. Tato trapná a nepříjemná situace jistě neunikne zvědavým sousedům a tak bychom strašně chtěli najít rychlé řešení. Pokud nemáme náhradní klíče u svých příbuzných nebo u spolehlivého souseda, jediným řešením je zavolat na tuto práci odbornou firmu. Nemusíme mít strach, že bychom čekali na vysvobození do nekonečna. Zámečnické firmy nabízejí své služby 7 dní v týdnu/ 24 hodin a to včetně svátků a víkendů. Mnozí mohou namítat, že si poradí i bez zámečníků, ale v případě, že máme dveře opatřeny bezpečnostním zámkem, situace nebude jednoduchá. Navíc se může stát, že zámek trvale poškodíme a dveře rovněž. Pak bychom stejně museli zámečníky, prazskyzamecnik.cz, povolat.

Druhy zámků ke vchodovým dveří

Dveřní zámky dělíme do několika bezpečnostních kategorií.  První třída patří mezi nejjednodušší mechanismy a zloději nemají příliš moc práce s jejich otevřením. Tyto zámky můžeme najít třeba v kůlnách, u branky nebo ve sklepě. Druhá třída vyniká o něco větší bezpečnostní, ale pořád má zloděj asi 3 minuty k tomu, aby zámek zdolal. Třetí a čtvrtá třída patří k těm nejlepším a nejbezpečnějším. Do zvláštní kategorie pak řadíme i zámky, které mají strategický význam, jako jsou elektrárny, banky a podobně.

Jaká je cena za zámečnické služby?

Mnohé z nás jistě bude zajímat cena za takové služby. Zde musíme podotknout, že každá cena a služby v této sekci je individuální a ne každá firma má stejné ceny, jako ta první. Můžeme se samozřejmě zeptat hned na začátku samotných prací, v jaké cenové relaci určité firmy, prazskyzamecnik.cz,  služby jsou.

Služby zámečnických firem mimo jiné také obsahují odborné a profesionální poradenství v této oblasti, instalaci dveřních mechanismů, záruční servis, pozáruční servis, správné zaměření vložky a také správný výběr odpovídající bezpečnostní třídy vložky aj.

 

 

EU pravidla pro stavbu nových domů

Podrobnosti

V ČR postupně dochází ke změně ve výstavbě budov směrem k energeticky účinnějším domům.

Všechny domy, pro jejichž výstavbu bude vydáno stavební povolení od roku 2020, budou muset splňovat směrnice EU. Domy budou muset být stavěny jako budovy s téměř nulovou spotřebou energie. Na rozdíl od pasivních domů nemají tyto požadované parametry absolutní hodnotu. Výpočet energetické náročnosti je založen na porovnání hodnocené budovy s takzvanou referenční budovou. Zjednodušeně se jedná o softwarově namodelovanou budovu, která je totožná s hodnocenou budovou, přičemž parametry užívaných technických systémů a stavebních konstrukcí odpovídají minimálním požadavkům stanovených vyhláškou. To znamená, že pokud hodnoty ukazatele energetické náročnosti hodnocené budovy nejsou větší než hodnoty shodných ukazatelů pro referenční budovu, pak hodnocená budova splňuje zákonné požadavky.

Mnozí se mylně domnívají, že v nově stavěných domech bude muset být instalováno nucené větrání s rekuperací tepla a domy budou muset splňovat požadavky kladené na pasivní budovy. Není ani pravda, že tato přísnější pravidla pro výstavbu domů začínají platit nárazově od 1. 1. 2020. Povinnost výstavby nových budov ve standardu budov s téměř nulovou spotřebou energie je v ČR postupná a započala již v roce 2016.

Závěrem lze říci, že nová výstavba by měla být realizována ve spolupráci projektanta a energetického specialisty. Stavitel představí svůj záměr a projektant navrhne řešení splňující požadavky na energetickou náročnost budovy.

V případě jakýchkoliv nejasností se stavitelé mohou obrátit se svými dotazy na odborné pracovníky ze společnosti Stav Agency s.r.o. sídlící v Liberci.

http://www.stav-agency.cz/stavebni-cinnost/vystavba-rodinnych-domu/

http://www.stav-agency.cz/scsdc/kompletni-zatepleni-objektu/

http://www.stav-agency.cz/2019/12/13/eu-pravidla-pro-stavbu-novych-domu/

Zámečnictví Praha levně - Bousek

Podrobnosti

Zámečnická firma - prazskyzamecnik.cz, náš společník při ochraně našeho domova

Zabezpečení našeho domu nebo bytu je stejně důležité, jako správné zaparkování a zabezpečení našeho vozidla. V takovém případě je vhodný kvalitní zámek u vchodových dveří a stejně důležitá je i jeho instalace. Máme pak klidnější spánek nebo můžeme v klidu odjet i na dovolenou nebo služební cestu. Ovšem v dnešní době jsou nevítaní hosté v podobě zlodějíčků velmi vychytralí a mají své metody.

Služby zámečnických firem, prazskyzamecnik.cz

 Na trhu služeb dnes máme široký výběr, kde nám firmy, prazskyzamecnik.cz,  nabízejí služby všeho druhu a těch zámečnických nevyjímaje. Ve svém portfoliu mají nejen odborné poradenství, ale i instalaci jakéhokoliv zámku u dveří, bezpečnostního kování, přídavných zámků, ale nabízejí také záruční servis, pozáruční servis, správné zaměření vložky a také správný výběr odpovídající bezpečnostní třídy vložky aj. Tyto služby jsou velice žádané a důležité, protože v případě, že se pustíme do neodborné instalace takového zámku, můžeme jej poškodit trvale a zbytečně poškodit i samotné dveře.

Zámky jsou rozděleny do bezpečnostních tříd

Každý zámek je zařazen do bezpečnostní třídy a to podle normy ČSN EN 1627 až ČSN EN 1630. Bezpečnostní třídy jsou také důležité pro pojišťovnu v případě, že dojde k poškození vlivem vloupání.

1. třída - nejnižší stupeň zabezpečení vhodný pro zámky u kůlny, branky nebo sklepa

2. třída  - větší míra zabezpečení, překonání takového zámku trvá zhruba 3 minuty

3. třída - bytové jednotky, mají ochranný mechanismus proti vyvrtání

4. třída - nejvyšší míra zabezpečení, může být instalován do různých objektů

Spolehlivá ochrana především

Dokonalou a spolehlivou ochranu našeho bytu a celého majetku představuje také právě dveřní zámek. Musíme si ale uvědomit, že deset obyčejných zámků nám majetek neochrání a kvalita a kvantita jsou dvě různé věci. Pokud nechceme, aby se nám do domu vloupali zloději, zámek vchodových dveří by měl být opatřen kvalitní cylindrovou vložkou, která plní také funkci bezpečnostního zámku. V takovém případě bychom se určitě měli obrátit na služby profesionálních zámečníků, prazskyzamecnik.cz.

Zabouchnuté dveře

Služby zámečnických firem ale nejsou jen o instalaci bezpečnostních zámků. Mohou nastat situace, kdy se nám zalomí klíč v zámku u dveří nebo se nám dveře dokonce zabouchnou. V takovém případě je nejlepší zavolat si právě odborníky, protože neodborná a laická manipulace by nám mohla celý zámek úplně poškodit. Firmy, prazskyzamecnik.cz,  nabízejí své služby 24 hodin denně/ 7 dní v týdnu a to i o víkendech a svátcích. Takže pokud se nám stane tato situace třeba v neděli večer, nemusíme čekat do pondělního rána.

 Co může udělat pro lepší funkci dveřního zámku

Tak jak pravidelně můžeme promazávat řetěz u jízdního kola, tak bychom měli občas promazat i zámek u dveří. Dále musíme používat originální klíč. I to je důležité stejně jako výměna cylindrové vložky alespoň co deset let. Prazskyzamecnik.cz - vše pro náš bezpečný domov.

   
   
   
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Levné ubytování Praha

Levná ubytovna a penzion Praha. Ubytování od 130 Kč

Azyl pro Milence Praha

Luxusní azyl pro milence v centru Prahy 8.

Dárek pro Inženýra

Linux tričko, nerd tričko, cool tričko, IT tričko, Geek tričko.

Webové stránky Beroun

Výroba kvalitních web stránek u Berouna.