Seriozní WebHosting

Podrobnosti

Seriózní webhosting, od nejjednoduššího blogu po komplexní portály velkých firem. Seriózní hosting je takový hosting, kde Vám web a emaily obnoví vždy zdarma. Kde se dovoláte i pozdě v noci a kde Vám poradí i nad rámec technické podpory. Seriózní hosting je místo, kde Vám zdarma pomohou s migrací webu a emailu, a poradí se zabezpečením webu.

http://euhosting.cz

Greenhousing rozšiřuje zelené portfolio o servery Dell PowerEdge

Podrobnosti

greenhousingSpolečnost Greendata rozšiřuje své serverhostingové portfolio služeb o novinky zaměřené na malé a střední internetové projekty. Ke svým stávajícím hostingovým variantám firma přidává úsporný server značky Dell. I u nového portfolia platí, žekaždý server nejen šetří peníze, ale i pomáhá.  Společnost Greendata uvádí pod obchodní značkou Greenhousing na trh tyto produkty: Dedikovaný server 4XL - fyzický 2U Dell Power Edge Server o parametrech: CPU 2x Intel Xeon Quad Core L5420 (2.50 GHz, 1333 MHz, 12MB Cache, 50W), 2 x 1 TB HDD SATA (možno SAS), 8 GB ECC RAM (celkem 6 pozic), DRAC (Dell Remote Access Controller) a neomezené datové připojení 2 x 1 Gbps.

Číst dál: Greenhousing rozšiřuje zelené portfolio o servery Dell PowerEdge

Od dedikovaného serveru k VPS serveru

Podrobnosti

webhosting

Od dedikovaného serveru k VPS serveru

Každý den nás kontaktuje několik zákazníků, kteří odmítají VPS servery na virtualizaci KVM jako nástupce dedikovaných serverů. Obavy z virtuálního serveru jsou však neopodstatněné a virtualizací serveru získáte mnoho podstatných výhod. Podívejme se společně, co můžete získat přechodem na VPS server.

Číst dál: Od dedikovaného serveru k VPS serveru

Bezproblémová podpora Adult Hostingu s MyDreams.cz

Podrobnosti

xxx-hostingBezproblémová podpora Adult Hostingu s MyDreams.cz

Jak jistě každý ví, Adult Hosting je hosting, který je přizpůsoben na provoz nejrůznějších erotických stránek, sexshopů, seznamek s erotickou tématikou či diskuzních fór. Tyto weby mají vyšší náročnost na server a samozřejmostí je i vyšší nárok na bezpečnost. Jsou tedy obecně poměrně náročné a tudíž je poskytovatelů adult hostingu velice málo.

Číst dál: Bezproblémová podpora Adult Hostingu s MyDreams.cz

   
   
   
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Levné ubytování Praha

Levná ubytovna a penzion Praha. Ubytování od 130 Kč

Azyl pro Milence Praha

Luxusní azyl pro milence v centru Prahy 8.

Dárek pro Inženýra

Linux tričko, nerd tričko, cool tričko, IT tričko, Geek tričko.

Webové stránky Beroun

Výroba kvalitních web stránek u Berouna.