Tvorba webových stránek

Podrobnosti

Potřebujete vytvořit kvalitní webové stránky nebo e-shop za rozumnou cenu? Tvoříme moderní webové stránky a e-shopy na klíč s kvalitním grafickým designem a uživatelským rozhraním v responzivním designu pro mobil i tablet. Zařídíme váš webhosting a doménu, nastavíme správné klíčové slova a základní SEO optimalizaci. Pomůžeme s registrací vašich webových stránek do katalogů firmy.cz a najisto.cz. Na vyžádání můžeme nabídnou pokročilé SEO služby, budování zpětných odkazů a linkbuilding. Vyzkoušejte také naše reklamní služby z oblasti výroby reklamy a tisku, grafického designu, tvorby reklamního videa a fotografie. Tvoříme moderní webdesign s láskou.Nastavíme váš marketing na maximum! Navštivte naše grafické studio

SEO optimalizace

Podrobnosti

Návštěvnost a atraktivitu webových stránek lze zvýšit pomocí SEO praktik. Jedná se o soubor metod, kterými lze zvyšovat návštěvnost vlastního webu z přirozených výsledků vyhledávání internetových vyhledávačů Google, Seznam apod.

SEO optimalizace pro vyhledávače jsou souhrnem dílčích technik, mezi které patří zejména: optimalizace zdrojového kódu, optimalizace textů webových stránek, volba klíčových slov, provázanost obsahu webu, registrace do katalogů a budování zpětných odkazů.

Prvním krokem SEO optimalizace by měla být detailní analýza současného stavu webové prezentace a její SEO optimalizace. Analýza odhalí jak použitelnost stránek z hlediska návštěvníka, tak přístupnost z hlediska vyhodnocování robotů a internetových vyhledávačů.

Číst dál: SEO optimalizace

Dejte o sobě úspěšně vědět aneb tvorba www stránek

Podrobnosti

Dnešní doba je jakoby synonymem elektronických nových médií, jehož představitelem je především internet. Proto se jen málokdo obejde bez webových stránek, zvláště je-li podnikatelem. Na druhou stranu, kdo se alespoň jednou nesetkal například s nakupováním po internetu. Ovšem k úspěšnému zviditelnění, je potřeba i kvalitní tvorba www.

Co znamená www

WWW je zkratka z anglického Worl Wide Web nebo-li celosvětová síť. Což potvrzuje již dříve zmíněné. WWW je již neodmyslitelným symbolem internetu, podobně jako je zavináč symbolem e-mailu. Zkratku www dnes vnímáme především v souvislosti s webovými stránkami, jelikož předchází v názvu většinu z nich. Ovšem samotná tvorba www není jednoduchou záležitostí pokud se chcete stát opravdu úspěšnými.

Číst dál: Dejte o sobě úspěšně vědět aneb tvorba www stránek

Vaše image, vaše www stránky

Podrobnosti

Mnoho lidí si neuvědomuje, že www stránky zrcadlí image firmy, e-shopu nebo jednoduše toho o čem jsou. Je jasné, že v dnešní době, pokud nemáte www stránky, tak snad ani nemůžete úspěšně podnikat nebo se alespoň minimálně připravujete o jedno obrovské tržní prostředí. A nejenom tržní. Problém je, že motto „hlavní je, že nějaké stránky vůbec máme“ už neplatí, protože „nějaké stránky“ má již kde kdo. Nyní je potřeba být lepší než ostatní, vynikat, nabídnout něco nového. A přesně v tomto bodě je důležitá tvorba www stránek. Stránky by měly být zhotoveny tak, aby byly dobře zapamatovatelné, nápadité a spjaté s účelem své existence. Pokud se návštěvníkovi stránky nebudou líbit a zároveň ví, že to co hledá, najde i jinde, odejde. Pamatujte, že krása prodává. Pokud návštěvníka stránky dostatečně zaujmou a zůstane, nadchází další důležitý bod. Tím je přehlednost. Pokud se návštěvník na stránkách nevyzná, nemůže najít důležité informace a podobně, odejde. Je velmi důležité udržet jeho pozornost a zjednodušeně řečeno mu všechno naservírovat přímo pod nos. Samozřejmě tvorba www stránek není jen o tom, jak vypadají, ale také jak fungují.

Číst dál: Vaše image, vaše www stránky

Je vhodnější tablet nebo malý notebook?

Podrobnosti

Pokud váháte mezi koupí malého notebooku nebo stylového tabletu, poskytneme užitečné informace, které Vám usnadní jejich výběr.

Před výběrem notebooku nebo tabletu je dobré si ujasnit, k jakým účelům ho plánujete nejčastěji používat. Pokud váháte, jestli si pořídit mini notebook nebo tablet, pak je dobré vědět, že obě tato zařízení jsou si do jisté míry svým účelem podobná, ale jejich použití i parametry se liší. Lišit se budou také jednotlivé typy a značky. Notebook Lenovo má jistě jiné parametry než například notebook Dell.

Rozdíly mezi netbookem a tabletem

Hlavními rozdíly mezi netbookem a tabletem jsou přítomnost, resp. absence hardwarové klávesnice a použité operační systémy. Netbooky mají velikost displeje od 10 do 12 palců, tablety mají velikost od 10 palců méně, až na výjimky. Co se týče parametrů, výkony procesorů i grafických karet jsou podobné, vše samozřejmě záleží na jednotlivých typech přístrojů. Netbooky však mají několikanásobně větší kapacitu disků.

Číst dál: Je vhodnější tablet nebo malý notebook?

   
   
   
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Levné ubytování Praha

Levná ubytovna a penzion Praha. Ubytování od 130 Kč

Azyl pro Milence Praha

Luxusní azyl pro milence v centru Prahy 8.

Dárek pro Inženýra

Linux tričko, nerd tričko, cool tričko, IT tričko, Geek tričko.

Webové stránky Beroun

Výroba kvalitních web stránek u Berouna.