Loajální zaměstnanci

Podrobnosti

Loajální zaměstnanci jsou jedním z předpokladů úspěšné firmy. Loajalita pracovníka vůči firmě závisí do značné míry na tom, jak s nimi organizace a její manažeři jednají.

Mezi největší aktiva firmy patří oddanost a věrnost zaměstnanců. Marketingové průzkumy, které se zabývaly vlivem loajality zaměstnanců na hospodářské výsledky firmy, došly k závěru, že loajalita zaměstnanců je jedním ze základů, při budování úspěšné firmy. Je důležité si uvědomit, že loajální zaměstnanec cítí sounáležitost s firmou a ostatními spolupracovníky, je v práci poctivý a jeho pracovní nasazení je vyšší. Loajální pracovník se cítí součástí firmy a nikdy nepoškodí její zájmy.

Loajalitu zaměstnanců nejvíce ovlivňuje chování manažerů. Odpovědný manažer musí být pro zaměstnance příkladem, musí dodržovat zásady firemních hodnot a musí se zaměstnanci komunikovat. Zejména otevřená a srozumitelná komunikace je základním prostředkem při budování loajality zaměstnanců. Zaměstnanci firmy by měli být informováni o záměrech a strategii firmy. Manažeři by měli být ochotni se zaměstnanci diskutovat o jejich problémech a umět naslouchat jejich připomínkám a názorům.

Zaměstnanci firmy mají různé vlastnosti a různé chování. Někteří mají vrozený respekt k autoritám, ale řada pracovníků takovouto vlastností nedisponuje. Firma ale potřebuje loajalitu všech zaměstnanců. Proto je na místě, aby vedení firmy všechny zaměstnance vhodně motivovalo a tak podpořilo jejich loajalitu.

Jak budovat loajalitu zaměstnanců, jak s nimi komunikovat a jaké marketingové aktivity podpoří vztah zaměstnanců k firmě, poradí odborníci marketingových firem. Jednou z velmi zkušených marketingových agentur s dlouholetou praxí, bohatými zkušenostmi a referencemi je určitě společnost ANERI s.r.o. z Liberce

http://www.aneri.cz/cs/marketing/event-marketing/

Perfektní ochrana při práci proti chemikáliím, virům i bakteriím

Podrobnosti

Při své každodenní práci je řada zaměstnanců vystavována specifickým rizikům – od jemného prachu, přes různé chemikálie až po nebezpečné viry a bakterie.

Úkolem každého zaměstnavatele je zajistit maximální ochranu pro své zaměstnance.

Je jedno, zda je potřeba chránit pracovníky v potravinářském průmyslu, ve stavebnictví nebo i v chemických provozech. Řešením je uvex silver system.

uvex silver systém je složen z ochranných filtračních polomasek uvex silv-Air a jednorázových ochranných oděvů uvex. Dýchací ochranné masky uvex silv-Air jsou určeny pro různá prostředí. Od masek proti prachu a dýmu, až po speciální ochranné masky, které svými extrafiltry znatelně ulehčují dýchání. Vysoce efektivní polomasky uvex silv-Air (skládací nebo tvarované) zaručují díky moderní technologii filtrů a mnoha komfortním prvkům spolehlivou ochranu i při dlouhodobém používání.

Ochranné dýchací masky uvex silv-Air společně s jednorázovými overaly zajistí dokonalou ochranu zaměstnanců pracujících s barvami, chemikáliemi nebo při kontaktu s viry či bakteriemi. Vysoce kvalitní high-tech materiály používané při výrobě jednorázových overalů, ergonomické tvary a promyšlené detaily zajišťují maximální ochranu a vysoký komfort nošení při jakékoli pracovní činnosti.

Aby bylo zaručeno, že oděv dobře padne a tím umožní bezpečný pohyb při práci s nebezpečnými látkami, je kolekce jednorázových ochranných obleků uvex k dostání v mnoha různých velikostech.

Dodavatelem ochranných pracovních pomůcek řady uvex silver systém a kompletního sortimentu ochranných pracovních pomůcek špičkové kvality značky uvex v České republice je společnost UVEX Safety CZ, k.s. z Rychnova nad Kněžnou.

http://www.uvex-safety.cz/cz/produkty/ochrana-dychacich-cest/vyhody-produktu/

http://www.uvex-safety.cz/cz/aktuality/tiskove-zpravy/lanky/

http://www.uvex-safety.cz/cz/aktuality/tiskove-zpravy/lanky/perfektni-ochrana-pri-praci-proti-chemikaliim-virum-i-bakteriim/

 

Co nás robí v práci šťastnými?

Podrobnosti

Každý člověk se snaží najít si perfektní job. Co ale vlastně robí pracovnu pozici perfektní? Které kritéria musí splnit, aby jsme mohli skutečně hovořit o vysněné práci? JOBkralle se pokusilo tohle pro Vás zjistit – a to na základě ankety.

Dobře zaplacené pracovní místo, které se nachází blízko našeho domu, nabízí dostatek času na odpočinek a volný čas a umožňuje nadčas. Šéf, který je spravedlivý, neočekává příliš vela od zaměstnanců a nestaví jich pod tlak, který si cení dobrou práci, poskytuje dostatek prostoru pro osobní rozvoj a dokáže otevřeně naslouchat problémům. Milí a ochotní spolupracovníci, kteří se postarají o dobrou pracovní atmosféru a kolegialita namísto konkurenčního boje. Práce s dobrými možnostmi na kariérní rast a na osobní rozvoj. Pozice, která umožňuje zkombinovat pracovní život s tým osobním.

Číst dál: Co nás robí v práci šťastnými?

Plat – hlavní důvod pro změnu zaměstnání evropských zaměstnanců

Podrobnosti

JOBkralle/JOBswype se ptal – a 4800 uživatelů reagovalo. V anketě mezinárodně aktivního vyhledávače pracovních nabídek byly kladeny otázky takové, které vedly uživatele k tomu, aby začal přemýšlet o změně svého zaměstnání. Málo překvapivý výsledek: Plat je stále nejdůležitějším kritériem, proč lidé mění zaměstnání. Zúčastnili se uživatelé ze všech zemích, ve který JOBkralle působí. Tím pádem ukazují výsledky celoevropský relevantní obraz.

 

Číst dál: Plat – hlavní důvod pro změnu zaměstnání evropských zaměstnanců

Anketa JOBkralle – používaní mobilních zařízení pro účely hledání práce

Podrobnosti

designTermín “Mobile Recruiting” zahrnuje všechny činnosti související s ucházením se o práci přes  mobilní zařízení. Nejen pracovní portály, ale i firmy nabízejí stále častěji možnost vyhledávat volní pracovní nabídky pomocí mobilních aplikací. Hledání práce na mobilu je v posledních letech jednou z nejnovějších inovací v této oblasti. Je to trend, který bude v roce 2014 jenom narůstat.

Díky automatickému formátu (Responsive Design) stránek pracovních portálu se stránky pěkně přizpůsobí obrazovce zařízení, a tak mohou uživatelé snadno najít potřebné informace bez ohledu na typ mobilu nebo tabletu.
Responsive Design je v současné době nejdůležitějším technologickým trendem na internetu, který dělá používání webového obsahu mnohem jednodušším a rychlejším. Dokonce i společnosti, jejichž pracovní místa jsou publikovány touto formou, můžou z tohoto trendu značně těžit. Uchazeči o práci považují potencionálních zaměstnavatelů za inovativních a moderních a samotný proces ucházení je také uživatelsky příjemný, rychlý a snadný. Nicméně, v mnoha zemích preferuje většina uchazečů o zaměstnání klasičtější formu hledání práce jak přes mobil. Mobilní nástroje vztahující se k práci a kariéře - jako aplikace pro váš smartphone - jsou stále vzácné, ale i napříč tomu by mohli hrát důležitou roli v budoucnosti.

Číst dál: Anketa JOBkralle – používaní mobilních zařízení pro účely hledání práce

   
   
   
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Levné ubytování Praha

Levná ubytovna a penzion Praha. Ubytování od 130 Kč

Azyl pro Milence Praha

Luxusní azyl pro milence v centru Prahy 8.

Dárek pro Inženýra

Linux tričko, nerd tričko, cool tričko, IT tričko, Geek tričko.

Webové stránky Beroun

Výroba kvalitních web stránek u Berouna.