Lipno Resort – skvělé místo pro dovolenou v Čechách

Podrobnosti

Přemýšlíte kam s rodinou nebo přáteli na dovolenou? Hledáte pěkné prostředí, aktivní odpočinek, ale i možnost relaxace? Pak vás bude zajímat Lipno Resort Amenity.

Ubytování v Lipno Resort Amenity

Ubytovat se můžete buď v nově vystavěném hotelu s 20 metrovým vyhřívaným bazénem se slanou vodou a bezbariérovým přístupem, snídaňovou restaurací a lounge barem; chaletu; v plně vybavených rodinných domcích nebo bungalovech. Vybrat si můžete čistě podle svých preferencí.
Všechny domy mají zastřešenou terasu se zahradním nábytkem, přímým vstupem na travnatou předzahrádku a prostorný balkon s výhledem na lipenské jezero.

 

Chalet je samostatně stojící moderní rekreační dům v alpském stylu. Samozřejmou součástí vybavení je velkorysé zázemí, prostorná obytná místnost s kuchyní a krbem, 3 ložnice a venkovní posezení. Dům stojí přímo na pláži, odkud se do domu vchází. K pobytu je možné zakoupit snídani nebo polopenzi.
Pokud chcete být blíže přírodě, možná zvolíte spíše bungalovy. 7 plně vybavených, samostatně stojících bungalovů je v provozu každý rok od května až do října. V bungalovu najdete 2 dvoulůžkové ložnice, plně vybavenou kuchyň včetně nádobí, rychlovarné konvice, elektrického plotýnkového vařiče a ledničky. Před chatkou je venkovní posezení se stolem a dřevěnými lavicemi.

Aktivní i pasivní relaxace

Lipno Resort nabízí obrovské množství sportovních i relaxačních aktivit. Každý den jsou vám k dispozici vnitřní i venkovní sportoviště, kde si můžete zahrát raketové a míčové sporty. Veškeré vybavení vám rádi půjčí. V okolí jsou možné cyklovýlety a turistika, inline bruslení nebo jízda na koních. Často navštěvovanými jsou také lanový park, stezka korunami stromů, sklárna nebo hrad Rožmberk.
Relaxovat pak můžete v příjemném wellness centru, kde na vás čeká finská sauna, bylinná sauna, parní lázeň, vířivky, slunečná louka, kneippův chodník, bazén a samozřejmě mnoho druhů masáží.

Pro malé i velké

Lipno Resort Amenity má něco pro malé i velké. Spousta výletů a sportovní vyžití v létě i zimě, animační programy a hřiště pro děti. To vše v překrásné české přírodě, na břehu největší vodní plochy u nás.  

   
   
   
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Levné ubytování Praha

Levná ubytovna a penzion Praha. Ubytování od 130 Kč

Azyl pro Milence Praha

Luxusní azyl pro milence v centru Prahy 8.

Dárek pro Inženýra

Linux tričko, nerd tričko, cool tričko, IT tričko, Geek tričko.

Webové stránky Beroun

Výroba kvalitních web stránek u Berouna.