Greenhousing opět rozšiřuje své zelené hostingové portfolio

Podrobnosti

Společnost Greendata opět rozšiřuje své zelené serverhostingové portfolio. Ke svým stávajícím hostingovým variantám firma přidává další služby založené na zelených a úsporných serverech Dell PowerEdge s cenou pronájmu pod dva tisíce korun měsíčně a datové úložiště s cenou pod 300 Kč měsíčně za jeden terabyte.

Společnost Greendata uvádí pod obchodní značkou Greenhousing na trh tyto nové produkty:
Dedikovaný server 4XM – fyzický a velice úsporný 1U Dell PowerEdge server o parametrech: CPU 2x Intel Xeon Quad Core (2.50 GHz), 1 TB HDD SATA (možno i SAS), 4 GB ECC RAM (až 64 GB), iDRAC a neomezené datové připojení 2 x 1 Gbps. Cena pronájmu dedikovaného serveru je 1 890 Kč měsíčně. Varianta managed pak vyjde na 2 290 Kč měsíčně.

 

Dedikovaný server 6X a Dedikovaný server 12X – Greenhousing dnes také nahrazuje předchozí modelovou řadu dvou-socketových šesti jádrových serverů Cisco servery Dell PowerEdge. Dedikovaný server 6X je nabízen v konfiguraci 2x CPU Intel Xeon Six Core (2.66 – 3.0 GHz), 16 GB RAM (až 288 GB RAM), 2x 1 TB (až 18 TB), iDRAC a redundantní zdroj. Dedikovaný server 12X obsahuje navíc oproti 6X serveru v základní konfiguraci 64 GB ECC RAM, 2x 3 TB HDD a řadič  RAID PERC H700. Oba servery jsou ideální pro virtualizaci a provoz VPS. Cena pronájmu dedikovaného serveru 6X je 3 990 Kč měsíčně, dedikovaný server 12X pak vyjde na 6 490 Kč měsíčně. Jejich varianty managed jsou v obou případech o 400 Kč dražší.

Poslední novinkou je 48terabitové datové úložiště Dell PowerEdge vhodné i jako aplikační server nebo videoarchiv pro streaming. Server je pronajímán pod obchodním názvem Storage server 48 TB. Základem tohoto konkrétního modelu je 2 x 4 jádrový procesor Intel Xeon pracující na frekvenci 2.8 GHz, 48 TB HDD SATA (RAID 1,10, 5, 50, 6, 60), 32 GB ECC RAM (až 128 GB), iDRAC a neomezené datové připojení od 2 x 1 Gbps. Cena pronájmu tohoto úložiště je 13 990 Kč měsíčně.

„V naší nové serverhostingové nabídce se podařilo snížit cenovou hladinu pronájmu značkových dvouprocesorovýchserverů Dell PowerEdge – Energy Smart výrazně pod dva tisíce korun měsíčně a dále pak pronájem jednoho terabytu v rámci úložiště pod 300 Kč měsíčně,“ pochvaluje si nabídku Zdeněk Maršál, obchodní ředitel společnosti Greendata a dodává: „Jsem proto rád, že se nám zatím daří plnit slib, kterým jsme se zavázali přinášet na český trh levné a přitom zelené IT služby a zároveň finančně pomáhat zajímavým CSR projektům.“

Každý server pomůže

Společnost Greendata tvoří fond odpovědnosti, do kterého každoročně putuje 10 % ze zisku firmy po zdanění na podporu zelených projektů.Mezi podporované projekty r. 2014 patří např. Darujme.cz, který nabízí neziskovkám snadný přístup k technologiím i znalostem potřebným pro úspěšný online fundraising.

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH 21 %.

O společnosti Greendata, s. r. o.

Greendata, s. r. o., je podnik, který se od roku 2010 pod obchodní značkou Greenhousing úzce specializuje v rámci trhu internetových služeb na serverhosting a služby s tím související. K 1. červenci 2014 společnost obsluhovala internetové servery více než 350 firemních zákazníků, mezi které patří ĆSOB Penzijní společnost, Rádio 1, Nestlé nebo pivovar Svijany. Greenhousing je navíc postaven na myšlence co největší ekologické odpovědnosti. Společnost nabízí své služby pod hlavičkou zeleného desatera a dále podporuje CSR projekty zaměřené na životní prostředí. Další informace o společnosti: www.greenhousing.cz.

   
   
   
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Levné ubytování Praha

Levná ubytovna a penzion Praha. Ubytování od 130 Kč

Azyl pro Milence Praha

Luxusní azyl pro milence v centru Prahy 8.

Dárek pro Inženýra

Linux tričko, nerd tričko, cool tričko, IT tričko, Geek tričko.

Webové stránky Beroun

Výroba kvalitních web stránek u Berouna.