Hledáte reklamní předměty? Volte Propaq.cz

Podrobnosti

V dnešní době platí, že kdo nedělá kvalitní marketing, ten jako kdyby neexistoval. Zákazníci jsou stále náročnější a poskytovat výborné produkty či služby už jednoduše nestačí. Klienti chtějí špičkovou zákaznickou péči a propracovaný systém benefitů, který je bude motivovat k dalším nákupům.

Skvělou možností pro propagaci jsou reklamní předměty s logem společnosti. Může jít o klasické propisky, které zná asi každý z nás, nicméně moderní technologie umožňují mnohem více. Hitem jsou reklamní předměty vyrobené přímo na míru pomocí 3D tisku. Mohou mít tvar loga společnosti, produktu či jakýkoli jiný dle přání. Výsledný předmět může sloužit jako klíčenka, hračka, těžítko nebo třeba flash disk. Náklady na výrobu již klesly tak nízko, že si obdobné předměty může dovolit téměř každý.

Pro příznivce klasických variant jsou k dispozici desetitisíce produktů, které lze přizpůsobit na míru. Můžete zvolit velikost i barvu, logo lze nanést pomocí některé z atraktivních metod potisku. Výsledný předmět pak může sloužit nejenom klientům či zákazníkům společnosti, ale také jejím zaměstnancům například ve formě vánočního dárku.

Neochvějnou klasikou mezi propagačními předměty je reklamní textil. Trika, košile, svetry, mikiny či bundy mohou plnit propagační, ale zároveň i ochrannou funkci. Zaměstnavatel je v některých případech povinen zajistit zaměstnancům ochranné pomůcky. V takovém případě je přímo ideálním řešením oblečení v jednotné firemní barvě společně s logem, které u zaměstnanců pomůže lépe vnímat firemní kulturu. Reklamní textil ale může plnit i reprezentativní funkci. Například reklamní kravaty s logem jsou ideálním dárkem pro zvláštní příležitosti.

Ať již hledáte reklamní předměty pro jakoukoli příležitost, atraktivní nabídku společně s výhodnými cenami vám poskytne reklamní agentura Propaq. Specialisté společnosti vám rádi pomohou nalézt řešení na míru.

http://www.propaq.cz/

   
   
   
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Levné ubytování Praha

Levná ubytovna a penzion Praha. Ubytování od 130 Kč

Azyl pro Milence Praha

Luxusní azyl pro milence v centru Prahy 8.

Dárek pro Inženýra

Linux tričko, nerd tričko, cool tričko, IT tričko, Geek tričko.

Webové stránky Beroun

Výroba kvalitních web stránek u Berouna.