Domov pro seniory

Podrobnosti

Svět pro seniory – domov pro seniory – v Krabčicích nabízí seniorům kvalitní ubytování a nadstandardní služby. Každý si zaslouží důstojné stáří s maximální péčí a lidským přístupem. V našem rodinném domě pro seniory se staráme o seniory v pokročilém věku, s imobilitou či demencí. Snažíme se, aby u nás bylo klienti spokojení a nic jim nechybělo. Naše kapacita činí 20 míst a volná místa jsou stále k dispozici. Rádi byste bydleli ve Světě pro seniory? Podmínky pro přijetí najdete na webových stránkách svetproseniory.cz.

 

Ubytování v domově pro seniory:

  • přechodné (např. doba rekonvalescence po hospitalizaci)
  • dlouhodobé

Služby v rodinném domě pro seniory

Ke svým klientům přistupujeme vždy individuálně s ohledem na jejich představy a přání. Služby jsou maximálně přizpůsobeny zdravotnímu stavu klientů. Poskytujeme seniorům kompletní pečovatelské služby 24 hodin a 7 dní v týdnu. Denní program a volnočasové aktivity jsou rovněž přizpůsobovány seniorům, stejně jako rehabilitace a aktivizační činnosti.

Domov pro seniory a zdravotní péče

Zdravotní péči ve Světě pro seniory je externě zajišťována zkušenými zdravotními sestrami a fyzioterapeutkami. Plán zdravotní péče je vždy sestavován individuálně s ohledem na zdravotní stav klienta. Zdravotní stav je pravidelně kontrolován, vyhodnocován a přizpůsobován seniorů. Zdravotní péči v našem domově pro seniory zaštiťuje KDP NADĚJE s.r.o.

Kde najdete náš domov pro seniory?

Svět pro seniory – domov pro seniory – najdete v okrese Litoměřic, přibližně 4 km od Roudnice nad Labem. Mapu a další informace si můžete prohlédnout na našich webových stránkách svetproseniory.cz. Dominantou okolí je hora Říp s nádhernou okolní přírodou, jež přímo vybízí k výletům a volnočasovým aktivitám. Navštivte kdykoliv náš domov pro seniory.

Těšíme se na Vás v našem domově pro seniory – Svět pro seniory.

 

   
   
   
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Levné ubytování Praha

Levná ubytovna a penzion Praha. Ubytování od 130 Kč

Azyl pro Milence Praha

Luxusní azyl pro milence v centru Prahy 8.

Dárek pro Inženýra

Linux tričko, nerd tričko, cool tričko, IT tričko, Geek tričko.

Webové stránky Beroun

Výroba kvalitních web stránek u Berouna.